Vyhnout se nežádoucí účinek vagina utahování laseru

Najdete efekt pochvy utahování laseru? Víte o tom utahovací laser? Přečtěte si tento následující recenzi.

Pro páry, potěšení v sexu není hlavním faktorem harmonism je však třeba připustit, že ten pocit sexu má svou vlastní hodnotu ve vztahu.

Jako žen ve věku, kůže pochvy ztrácí pružnost a vitalitu jako kolagenní vlákna stanou unavený. Stejně jako byly použity kosmetické procedury po celá desetiletí na zlepšení pleti obličeje a obnovit její mladistvý vzhled, non-chirurgické vaginální utahování s Femilift zlepšuje zdraví a vitalitu vaginální tkáně.

Zvířata laserového pochvy pro utahování

Laser vaginální omlazení (LVR) je plastická chirurgie pro ženy, které chtějí omladit své pochvy, a to včetně těsnosti vagíny. Nicméně, protože vedlejší účinky a komplikace riziko této léčby může být škodlivé pro pacienty, a proto se doporučuje používat jako poslední možnost.

V LVR, tato metoda by měla být prioritou pro ženy, které se po porodu několikrát, že způsobí, že průměr vaginálního otvoru stává široký a vaginální svaly uvolnit včetně způsobené stárnutím procesu.

Druhy vagíny utahování laseru

Před provedením LVR, hloubka konzultace o postupu a nákladech by mělo být provedeno jasně vedle jeho možných vedlejších účinků a komplikací.

Existují čtyři typy LVR:

1. vaginoplastice pro zmenšování průměru pochvy

2. Perineoplasty pro tónování svaly v pochvě

3. Labioplasty to beautify the shapes of labia, both in major or minor.

4. Hymenoplasty for restoration of the hymen with artificial hymen.

What is it used to treat?

Laser FemiLift is used for vaginal tightening to relieve stress urinary incontinence, increase vaginal lubrication and to improve sexual function and sexual satisfaction. It is ideal for post-menopausal women as a relief for vaginal dryness.

Femilift is a laser treatment that utilizes a controlled laser beam, applying concentrated thermal heating to the inner layers of vaginal tissue. The heat induces contraction of collagen and elastin and allows for long-term change by stimulating regeneration of these important proteins. The accuracy of the procedure allows Dr. Ghozland total control over the movement and intensity of the laser to ensure maximum comfort for every patient.

Side effects and risks

Expect to experience some tenderness following treatment. Some women also experience a watery discharge or spotting for a day or so following treatment.

Although rare, there is a potential risk from the use of fractional carbon dioxide lasers of burns or necrosis (tissue death) if an area is over treated with the energy by mistake.

It is advised not to have the procedure done whilst you have having your monthly period (menstruation) as the increase in blood in the area can impede the targeting and penetration of the laser into the tissue within the vaginal canal, making treatment less effective.

Recommendation

As long as you are generally healthy and do not have any skin diseases or infections in the area treated, there are few medical reasons why you should not undergo this treatment.

Pokud si nemusíte dělat laserové procedury, můžete použít bezpečný a účinný gel pro utahování pochvy jako VTightGel. VTightGel účinná látka, Manjakani extrakt, byl používán po staletí ženy ve východních kulturách obnovit jejich vaginální těsnost.

Jak se dostat nejlepší postup

Kliknutím na odkaz na banner níže. Bude to vysvětlit více o zpřísnění pochvy přirozeně a bezpečně. Samozřejmě, bude to zlepšit, abyste věděli více o efektivním pochvy procesu utahování. Klikněte na odkaz a přejděte na další krok.