suplement glukomannan do utraty wagi, który naprawdę działa

Zapewniamy świetną informację o uzupełnienie glukomannanu do utraty wagi. Jest to bardzo popularne spalacz tłuszczu dzisiaj.

Każdy, kto szuka pomocy dla naturalnej utraty wagi trzeba patrzeć nie dalej niż glukomannan i jest to również jeden z niewielu składników, które są naukowo udowodnione do pracy. Glukomannan to naturalny błonnik, który jest otrzymywany z korzeni rośliny konjac. zwany także Konnyaku ziemniaczana, słoń yam, lilia voodoo; konjac pochodzi z wielu krajów wschodnich w tym w Japonii i Indonezji. Jednak, czy wiesz, czego najlepszym Glukomannan tłumiące apetyt, że działa to?

Co jest glukomannan?

Glukomannan jest składnikiem, który pochodzi z korzenia rośliny Konjac (Amorphophallus konjac), który został uprawianej w Azji od wieków do stosowania jako środka spożywczego i medycyny. Glukomannan rozpuszczalnego błonnika, który ma zdolność do wchłaniania aż 17 razy jej własny ciężar w wodzie. Oznacza to, że przy wprowadzaniu go do żołądka, że ​​pęcznieje w absorbuje wodę, tworząc masę. Efekt ten powoduje tłumienie apetytu. Jak to jest uważane za błonnik, Glukomannan jest często stosowany w leczeniu zaparcia lub poprawić wypróżnienia.

Korzyści glukomannan

Chociaż badania wciąż ewoluuje i FDA nie wyrazi zgody na jakiekolwiek zdrowotnych produkt glukomannan lub utrata masy ciała, wstępne badania są obiecujące. W jednym z 2007 badań opublikowanych w British Journal of Nutrition, uczestnicy biorący glukomannan i łuski psyllium kombinacji dodatek stracił około 10 funtów w ciągu 16 tygodni, w porównaniu do 1,7 funtów utraconych w grupie placebo. Inne badanie wykazało, używając jedynie glukomannanu średnio 5,5 funtów utraconych przez osiem tygodni, bez dokonywania jakichkolwiek innych zmian diety lub stylu życia.

Studia i odchudzanie

Szereg przeprowadzonych badań, które badają zależność między spożyciem glukomannan i utrata masy ciała. Te niezmiennie że użytkownicy doświadczają znacznie większą utratę wagi podczas spożywania glukomannan porównaniu z produktem placebo. Większość z tych badań zachęcać użytkowników do nie zmieniają swoje zwykłe nawyki żywieniowe lub ćwiczeń w trakcie badań klinicznych, aby wykluczyć utraty wagi ze względu na inne czynniki.

Ile glukomannan schudnąć

glukomannan kapsułki i proszki dostępne w dawkach pojedynczych porcja, jak również w masie proszku. Łączne dzienne dawki od 3 do 4 g glukomannan są, stopniowo w ciągu dnia przed posiłkami, są skuteczne do utraty wagi. Najlepszy wynik odchudzania z tym suplement diety jest możliwe tylko wtedy, gdy zostanie podjęta około 30 minut przed posiłkami. Można kupić glukomannanu z jakichkolwiek wiarygodnych sprzedawców internetowych, które są znane do sprzedania najlepszą jakość produktów.

Kapsułki do odchudzania glukomannan

Włókno tworzy uczucie sytości, dlatego ułatwiając mniej jedzenia i zużywają mniej kalorii. Amerykańskie Towarzystwo Dietetyczne zaleca 25g błonnika dziennie dla kobiet i dla mężczyzn 38g aż do wieku 50 lat, a 21 i 30g, odpowiednio, po wiek 50. Glukomannan to łatwy sposób, aby zwiększyć dzienne spożycie błonnika i pomaga w utracie wagi.

Inne korzyści dla zdrowia

Jest rozpuszczalny w wodzie błonnik. Z tego powodu, w indyjskiej Ajurwedy leków ziołowych, glukomannan jest tradycyjnie stosowany jako naturalny środek do przezwyciężenia problemów zaparcia i niestrawność. Jak rozmawialiśmy na początku tego artykułu, to suplement diety może wchłonąć dużo glukozy i tłuszczu w samej części przewodu pokarmowego i pozostawia mniejszą ilość nich dla organizmu do wchłaniania. Ponieważ suplement diety bardzo lepki charakter, to jest jak gąbka, które zasysa nawet nadmiar cholesterolu w jelitach.

Gdzie kupić

Jeśli chcesz kupić suplement glukomannan do utraty wagi, można znaleźć linki tutaj. To źle przekierowuje się na oficjalnej stronie internetowej Proto-Col SlimFizz. Proto-Col SlimFizz jest zaufanym suplement glukomannan, który działa bardzo skuteczne i znaczące. To działa jak tłumienia apetytu i utrata masy ciała. Teraz kliknij ten link, aby być na oficjalnej stronie tego Proto-Col SlimFizz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>