Prsní implantáty a rakovinou: Fakta musíte číst

Jaké jsou korelace prsní implantáty a rakovinou? Tento přezkum bude opravdu překvapí. než se dostane implantáty přečíst.

Některé ženy si prsní implantáty jako součást rekonstrukce po rakovině prsu. Jiní to cítit jistější.

Americká společnost plastických chirurgů uvádí kolem 550.000 žen v loňském roce obdržel prsní implantáty, ale FDA letošního roku zveřejnila zprávu spojující vzácnou rakovinu implantátů.

Dosud tam byly 359 hlášených případů na celém světě, včetně devíti úmrtí. Jaké jsou korelace prsní implantáty a rakovinou?

Co je třeba zvážit, než se dostane prsní implantáty

Existuje několik důležitých věcí, aby zvážila, než se rozhodl podstoupit operaci prsní implantát, včetně pochopení své vlastní očekávání a důvody, pro které mají operaci.

Prsní implantáty nejsou životnost zařízení; čím déle budete mít své implantáty, tím větší je pravděpodobnost, že bude pro vás jejich odstranění.

Čím déle budete mít prsní implantáty, tím větší pravděpodobnost, že zkušenosti místních komplikacím a nepříznivé následky.

Mezi nejčastější lokální komplikace a nežádoucí výsledky jsou kapsulární kontraktura, reoperace a implantát odstranění. Jiné komplikace zahrnují prasknutí nebo deflace, vrásek, asymetrie, jizvy, bolest a infekci v místě řezu.

Rizika prsních implantátů

Některé z těchto komplikací a negativních výsledků prsních implantátů patří:

Další chirurgické zákroky, s nebo bez odstranění zařízení

Kapsulární kontraktura, zjizvená tkáň, která tvoří kolem implantátu a stlačuje implantát

bolest prsů

Změny v bradavky a prsu pocitu

Prasknutí s deflaci naplněný fyziologickým roztokem implantáty

Rupture with or without symptoms (silent rupture) of silicone gel-filled implants

Is there any connection between breast implants and cancer?

The Food and Drug Administration (FDA) has identified a possible association between breast implants and the development of anaplastic large cell lymphoma (ALCL), a rare cancer of the immune system. The FDA believes that women with breast implants that have textured surfaces have an extremely low but increased risk of developing breast implant-associated anaplastic large cell lymphoma (BIA-ALCL). However, that does not mean that these implants cause BIA-ALCL. Further research is needed to understand fully the relationship between the condition and breast implants.

What better to do for breast enlargement?

Ve skutečnosti existuje lepší způsob, jak pro zvětšení prsou. Použitím krému bude přirozenější a bezpečnější pro vaše prsa a zdraví. Krém FDA je velmi důležité, aby účinně a bezpečně provést rychlý výsledek. Zde doporučujeme velmi na Brestrogen krém.

Znát a najít nejlepší zvětšení prsou krém, musíte kliknout na následující odkaz banner. To vás přesměruje na oficiální webové objednávky. Kliknutím na odkaz, dostanete důvěryhodného Brestrogen.