Předčasná ejakulace příčiny a nejlepší léčba?

Co způsobuje předčasné ejakulace? Zjistit, jak léčit předčasné ejakulace příčiny s efektivní řešení smetanou.

Mnoho mužů, kteří trpí stavu bych vědět, proč nemají trvat dostatečně dlouho, aby jim (nebo jejich partner) užít sex.

Jako pár a sexuální terapeutka v soukromé praxi jsem se často překvapeni, jak mnozí muži a páry přijít na mě vidět snaží opravit předčasné ejakulace. Mnoho mužů trpí hanby a rozpaky o pocitu, že ejakulaci příliš rychle, což je mít obavy o sexu a jejich výkonu.

předčasná ejakulace

Předčasná ejakulace dochází krátce před nebo po proniknutí, i když neexistuje žádná přesná lhůta, která ji definuje. V závislosti na různých místech a kulturách, to většinou znamená, trvající méně než dvě minuty.

Za účelem vyřešení tohoto problému, to je velmi důležité pochopit příčiny předčasné ejakulace. Tyto příčiny mohou zahrnovat nadměrné vzrušení, strach z problémů s výkonem a jiné formy úzkosti. To může také zahrnovat fyzické příčiny, jako akutní přecitlivělosti nervového systému.

Co způsobuje předčasné ejakulace?

Ačkoli není tam žádná univerzální definice, ejakulace je obvykle považován za předčasný, pokud k němu dojde do 2 minut po pohlavním styku nebo pokud člověk nemůže kontrolovat ejakulaci.

Stres, úzkost výkon související, a další související problémy mohou způsobit předčasné ejakulace. To může být také způsobena tím, přecitlivělost kůže na penisu (v takovém případě, znecitlivující krémy mohou pomoci).

Někteří lékaři se domnívají, že brzy sexuální zkušenosti může stanovit vzor, ​​který může být obtížné později změnit v životě, jako je situace, kdy jste mohli spěchal dosáhnout vyvrcholení, aby se zabránilo odhalení, pocity viny, které zvyšují tendenci projíždí pohlavních styků a dalších faktorech.

Nejlepší léčba pro výběr

Doporučujeme Enlast krém jako nejlepší a nejúčinnější léčbu. Enlast používá FDA ingredience ukázaly jako bezpečné pro lidskou spotřebu a efektivní na pomoc, aby se zabránilo předčasné ejakulace. To vše v pohodlné krém se snadno aplikuje a bezpečné použití s ​​kondomy.

Výhody Enlast

Používá se pro snížení přecitlivělost před pohlavním stykem. To také dočasně pomáhá zpomalit nástup ejakulace. Tento krém může prodloužit dobu, po kterou naposledy před ejakulaci. Samozřejmě, Enlast je velmi bezpečný a účinný s kondomy.

Kde koupit

Nyní, musíte vědět, kde koupit Enlast. Enlast může být k dispozici pouze na oficiálních stránkách Enlast. Způsob, jak se tam dostat, je tím, že najde nápis na prodej na této webové stránce. Klikněte na odkaz banner a dostat se do svých oficiálních internetových stránkách právě teď. Více informací, získat odkaz banner kliknout.