Porównaj Whey Protein z zafałszowane dla suplementów diety

białko serwatkowe może pomóc poprawić swoją masę mięśniową lub jako suplement diety. Będziemy porównać Whey Protein, który działa dokładnie dla ciebie.

Fałszowanie suplementów diety dotyczy producentów i konsumentów. To także wpływa na wiarygodność branży suplementów. Stopień celowego zafałszowania z syntetycznych leków sprzedawanych produktów, jak suplementy diety, są znaczne i rośnie. Umyślne wybijanie suplementów diety odbywa się z zamiarem nadania efekt, który nie może być osiągnięty przez dietetycznych składników sama.

Niebezpieczne fałszywych suplement

Ponieważ FDA nie może regulować branży suplementów, nie ma wyboru dla tych suplementów i ich roszczeń, pozostawiając ją konsumenta do decydowania, co jest zdrowe i pasuje do swoich celów. Byłoby dobrze, gdyby reklama i marketing tych dodatków były zgodne z prawdą. W ostatnich wiadomości, Nowy Jork prokurator generalny Urzędu przetestowany 24 różnych produktów z największych detalistów w ich okolicy i okazało się, że wszystko, ale 5 zawierała DNA, który był nie do poznania lub z innego zakładu niż było na etykiecie. Te obserwacje skłoniły prokuratora generalnego Urzędu do wysyłania zleceń ustają aż po sprzedawców dotyczących tych produktów.

To nie tylko to, co jest nieprawdziwe na butelce, to jakie składniki są pomijane, które mogą spowodować niebezpieczeństwo zbyt. Jako jeden op-ed New York Times pisarz wyjaśnia szacunków FDA, że około 50.000 działania niepożądane suplementów diety pojawia się co roku, ponieważ wiele suplementów zawierać inne składniki, które konsumenci mogą być uczuleni. Jeśli nie jest to możliwe alergeny powodując niepożądanych reakcji, to może być niebezpieczne związki chemiczne, takie jak rtęć, ołów, arsen, selen.

Najbardziej popularnym rodzajem suplementu na rynku jest utrata masy ciała uzupełnia. FDA widział raporty z podwyższonym ciśnieniem krwi, kołatanie serca, udar mózgu, zajmowaniu i śmierci w związku z suplementów odchudzających. Nawet słynny lekarz TV i osobowość Dr Oz był pod przymusem Senatorskiej po promowanie cud i magiczne suplementów odchudzających na jego show, a wiedząc, że produkty te nie robić to, co oni i twierdził mogli.

Znając oryginalny ImpactWheyProtein

Serwatki ciecz pozostała po zsiadłe mleko jest i napięta. Jest to produkt uboczny wytwarzania sera lub kazeiny i ma kilka zastosowań komercyjnych. Słodka serwatka jest wytwarzany podczas kręcenia rodzajów serów podpuszczkowych ciężkiej jak Cheddar lub ser szwajcarski. kwaśnej serwatki (znany również jako kwaśnej serwatki) jest produktem ubocznym wytwarzanym podczas wytwarzania kwasowych rodzajów produktów mlecznych, takich jak sera lub jogurtu napięte.

Białko serwatki (pochodzące z serwatki) jest często sprzedaje się jako suplement diety. Takie dodatki są szczególnie popularne w sporcie kulturystyce. W Szwajcarii, gdzie produkcja sera jest ważnym przemysłem, serwatka jest wykorzystywana jako podstawa do napojów gazowanych, takich jak Rivella i Montino. W Islandii ciecz serwatki sprzedawany MYSA.

Czy ImpactWheyProtein pracować bezpiecznie?

ImpactWheyProtein jest proszki naturalne białko, które może pomóc w budowaniu masy mięśniowej i napędzać bliżej ku idealnej kondycji. Powstała w 2004 roku, ImpactWheyProtein sprzedaje proszki białkowe w ponad 50 krajach od ponad dziesięciu lat, a jego białko serwatki jest wykonana zgodnie z wysokimi standardami tylko z najlepszych naturalnych składników.

Gdy chodzi o budowanie mięśni lub zmniejszenie masy ciała, ważne jest, aby uwzględnić wszystkie istotne białka w diecie. W codziennym życiu, może to być bardzo trudne do spożywania zalecanej ilości białka przez samą dietą.

ImpactWheyProtein jest prosty, skuteczny i wygodny sposób, aby uwzględnić wszystkie istotne białka i aminokwasów do swojej diety. Jest to szybka praca, skuteczne i szybko wchłaniane przez organizm, który pomoże pobudzić metabolizm i budowanie masy mięśniowej. proszki białkowe oraz białka nie są istotne tylko dla budowania mięśni, ale mogą również odgrywać bardzo ważną rolę w utracie wagi.

Jak porównać białek serwatkowych oryginalne i fałszywy

Porównując między oryginałem i fałszywej białka może być nieco niechlujny. Mamy jednak wskazówek, aby rozpoznać między oryginałem a fałszywe. Pierwszy, oryginalny produkt musi mieć prawną numer seryjny od organu; Po drugie, mają hologram z firmy. Po trzecie, oryginalny produkt sprzedaje zawsze w oficjalnym firmy lub oficjalnej stronie internetowej, więc przy zakupie ImpactWheyProtein z drugiego miejsca, gwarancja jest również wątpić, gdyż już od trzeciej osoby. Aby udowodnić to stwierdzenie, kliknij ten link i spróbuj kupić ImpactWheyProtein na oficjalnej stronie internetowej. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>