Ne kadar etkili 7 gün içinde erken boşalmanın üstesinden gelmek için

Eğer erken boşalma ile ilgileniyor? Yalnız değilsin. 7 gün içinde erken boşalmanın üstesinden gelmek için nasıl bulun!

Erkeklerin yaklaşık yüzde 20 ile 30 İlaç Keşfi Bugün temmuz 2016 yılında yayınlanan bir araştırmaya göre, erken boşalma yaşamaya. Buna ek olarak, bu genellikle-utandırıcı cinsel sorunu her yaştan erkekleri etkileyebilir. Tam Erken Boşalma (PE) nedir ilgili çeşitli teoriler vardır. popüler olanları altı bindirmeler içinde gelen veya ilişki 2 dakika içinde geliyor ve hatta eşiniz önce geliyor. Ancak, daha basit ve daha anlamlı teorisi senin onu kontrol edemediği için istediğini önce geldiyse olmasıdır.

Tedavi sıkmak tekniği kullanılarak

sıkmak tekniği hakkında boşalmak hemen önce, şaft ve (yaklaşık 30 saniye boyunca) Penis başı arasındaki bölgede penis sıkma çalışır. Bu boşalma durur ama yine uyarılır en az kadar, senin ereksiyon etkileyebilir. Artık orgazm geciktirmek için değil karar verene kadar sonra bu işlemi 4-5 kez tekrar edilmelidir.

Etkili olması için, bu yöntem birkaç ay için kullanılacak vardır ve insan ve ortağı büyük azim gerektirir.

dur-kalk tekniğini deneyin

Masturbate alone, but do it with a dry hand, almost to the point of ejaculation, and then stop. Do this three times the fourth time ejaculate. After many sessions of practice, you will gain some control. Then begin to increase the stimulation, first using lubrication and your own hand, and then ask your wife to masturbate you, and then try vaginal penetration. Consistent practice will lead to results.

Kegel exercises work out

Kegel exercises work out your pelvic floor muscle in order to give you more control over your orgasm. The muscles that control your orgasm are similar to those that control the flow of urine when you urinate.

Talk therapy

The Mayo Clinic states that talking to your mental health provider about experiences and relationships can be fruitful. It might be possible that one bad performance in the past is affecting your present sexual performance. Known as talk therapy or counseling, the sessions help you tackle performance-related anxiety and overcome stress while making love to your partner. Attending talk therapy sessions along with your partner can yield quick results.

Enlast cream solution

Enlast Erken Boşalma Krem Benzocaine ile takviye edilmiş, FDA tarafından onaylanan bir Erkek Genital flegmatizör erken boşalma önlemede yardımcı olur. Bu ürün boşalma başlangıcını yavaş yardımcı geçici erkek genital duyarsızlaştırma için kullanımda başarılı gösterilmiştir. Bu ilişki öncesinde erkeklerde aşırı hassasiyet azaltmak için kullanılan ve boşalma dek süresinin uzatılması yardımcı olur edilebilir.

satın en iyi yolu

Enlast krem ​​çözümü satın almak için en iyi yolu bu web sitesinde banner bağlantısı sırayla tıklayarak gereğidir. Bu Enlast resmi web sitesine yönlendirme yardımcı olacaktır. Şimdi, afiş bağlantıyı bir kez tıklarsanız Enlast sırası sayfasını bulacaksınız. O hızla Erken boşalma kurtarmak için yardımcı olacaktır.