Ne kadar da kolay erken boşalma sorunu tedavi

Nasıl erken boşalma sorunu sizi savaşabilir geliyor? Burada, erken boşalma sorunları ve tedavi bilgilendirmek.

farklı kültürlerden, ülkeler ve uzmanlar bağlı seks içine 4 dakika 30 saniye oluştuğunda Boşalma prematüre olarak kabul edilebilir. Ancak, çoğu az 2 dakikadan uzun süren herhangi bir cinsel ilişki erken boşalma olarak kabul edilebileceğini kabul etmek eğiliminde görünüyor.

Doktorlar genellikle erken boşalmayı tedavi etmek danışmanlık önerilir. Yani psikoterapi, hem de cinsel işlev bozukluğu ortak hakkında iletişim kurmak için öğrenme yollarını içerebilir. Ancak, bu nasıl olur?

Bir erken boşalma nedir?

Erken boşalma bir adam ve seks zevk ortağı için çok erken olur boşalma. Hayat boyu (ya da birincil) ve edinilmiş (veya ikincil): erken boşalma iki tipi vardır.

Ne erken boşalma neden olabilir?

Erken boşalma kesin nedeni bilinmemektedir, ancak genellikle fiziksel, psikolojik veya duygusal konularda yatmaktadır. Hem de çok psikolojiktir Kramer açıklıyor. Bir hasta ile çalışırken, ben eşiniz rahat mı diye sorabilir? Ya eşiniz etrafında endişeli hissediyorsunuz?

Anksiyete, hem de bu tür stres veya depresyon gibi diğer duygusal ve psikolojik faktörler de erken boşalma katkıda bulunabilir.

Erken boşalma çok kadınlar için bir sorundur

premature ejaculation review A lot of men orgasm only after 2 minutes of intercourse. Now, what do you call that? Is that a short fuse? On the contrary, women require a lot more time before they can reach climax.

One study shows that women will need about 20 minutes of hot stimulation and sexual action before they climax once (or several times).

If it takes them that long to reach the summit of burning desire, then 2 minutes will not really cut it. Now, is premature ejaculation a huge issue? In one CNN report, it is said that estimates do vary, however; about one out of three men suffer from this sexual dysfunction.

How can premature ejaculation be treated?

Lubrication is important for sexual pleasure, be it for vaginal or anal sex. Enlast brings penile lubrication up a notch by providing men with the opportunity to prevent premature ejaculation at the same time. Enlast works in preventing premature ejaculation mainly by temporarily desensitizing the male genitals. This product manufacturer information tells that its features Food and Drug Administration approved substance for sexual improvement. This product information in the public site reveals that Enlast is not a pill for penile enhancement, but a good and easy-to-use ointment for external use.

Where to buy

Erken boşalma için Enlast krem ​​satın almak çok kolaydır. Bu web sitesinde linki afiş sipariş yoluyla resmi web sitesinde orijinal ürünü satın alabilirsiniz. Bu onların resmi web sitesine kolayca ve hızlı yönlendirme yardımcı olacaktır. Evet, sadece bir sen özel teklif ve garanti almak için Enlast resmi web içine alacak tıklayın.