Najlepszy krem ​​kolagenowy do ran, które faktycznie pracują na młodszy wygląd

Oto nowy produkt kremu kolagenowego do ran z wielu zalet. można przeczytać na poniższym artykule.

Kolagen, białko, które nadaje skórze jego wytrzymałość na rozciąganie, odgrywa kluczową rolę w każdej fazie gojenia ran. przyciąga komórki, takie jak keratynocyty i fibroblasty, do rany, co zachęca opracowanie chirurgiczne rany, angiogeneza i reepithelialization. Ponadto kolagen zapewnia naturalne rusztowanie lub podłoże dla wzrostu nowej tkanki.

o kolagenu

Opatrunki kolagenu stymulują wzrost nowych tkanek i zachęcanie do osadzania i organizację nowoutworzonych włókien kolagenowych i ziarniny w ranie. Opatrunki te wiążą się chemicznie z rodziny metaloproteinaz matrycowych (MMP), znajdującego się w płynie pozakomórkowym ran. MMP normalnie atakować i rozbić kolagenu, więc pomyślała, że ​​rany opatrunki zawierające kolagen dać MMP alternatywne źródło kolagenu, pozostawiając w organizmie naturalny kolagen dostępny dla normalnego procesu gojenia się ran.

Leczy wiele ran

Kolagen pomaga migrować do wielu rodzajów komórek, w tym fibroblastów i keratynocytów, do rany, która odgrywa ważną rolę w pobudzaniu wzrostu tkanki w łóżku rany. Te właściwości mogą pomóc pomagać lekarzom oczyszczenie zainfekowanych tkanek w ranie i zachęcać naturalny wzrost występuje. opatrunki kolagenowe są odpowiednie do obfitości zwijanych typów, w tym odleżyn, drobnych oparzeń, owrzodzeń stóp, ran przewlekłych i dużych otwartych ran.

Jego elastyczność i komfort dla pacjenta uczynić kolagen go-do opatrunku, jeśli chodzi o gojenie ran. Jedyne konkretne rodzaje ran, które nie mogą być leczone z włókien kolagenowych są poparzenia trzeciego stopnia, uszkodzenia, które powstały w eschars lub spalone martwą tkankę lub pacjenta posiadającego objawy alergiczne na produkty bydła, ptaków lub świń.

opatrunki kolagenowe

Opatrunki w tym kolagenu, opatrunki Promogran SkinTemp, Nugel, Fibracol zaprawiania, kolagenu opatrunku na rany żelu Fibracol Opatrunek i opatrunek kolagenowy Prisma. opatrunki kolagenowe są używane, aby pomóc umiarkowane do ciężkich wypływający rany goją. Opatrunki kolagenowe wspierania gojenia rany, utrzymując jednocześnie absorbowania wysięku wilgotne. Wszechstronny i chłonne, opatrunki kolagenowe mogą być cięte w celu dopasowania do rany. Niektóre opatrunki kolagenowe są dostępne jako liny do pakowania głębokie rany. Nasz wybór kolagenowe zawierają Johnson and Johnson popularne Promogran opatrunku.

zakażenie bagatelizowania

Kolejnym korzystnym aspektem stosując opatrunek kolagenowy jego zdolność do zmniejszenia wystąpienia zakażenia rany. Kolagen może pomóc przypadków kontrolnych bio-obciążenie przed wystąpieniem, który zasadniczo nagromadzenie bakterii zamieszkują powierzchnię przed jego sterylizacji. Przez warstwy bariery pomiędzy raną i otaczających bakterii, jak również jego wytwarzanie rozprzestrzeniania środków przeciwbakteryjnych wokół rany, całkowite ryzyko zakażenia zmniejsza się.

zminimalizować podrażnienie

Opatrunki kolagenowe typowo posiadać cechy nie przylegające, opatrunek będzie dlatego pozostają sprężonego odczuwając luźne, eliminując opatrunek przylegającą do suszonych wydzielin uszkodzonej powierzchni. Jednakże potrzebne będą opatrunki pokrywy przy użyciu opatrunek kolagenu. W połączeniu z jego właściwości pozostawania miękkie, jak również wytwarzania idealne wilgotne środowisko rany włókna kolagenowe można obniżyć podrażnienia i dyskomfortu. opatrunki kolagenowe mogą pozostawać na ogół stosuje się do rany przez około siedem dni. Będzie także zminimalizować przełączanie bandaże.

Najlepszy kolagen do rany kupić

Zalecamy, aby wziąć XYZSmartCollagen. Ten XYZSmartCollagen można kupić na oficjalnej stronie internetowej. Kliknij link aby odwiedzić oficjalną stronę tego XYZSmartCollagen. To będzie bardzo ważne, aby kupić ten produkt na oficjalnej stronie internetowej, aby uzyskać specjalną cenę z gwarancją. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>