Meme implantı Olası yan etkisi kaçınmak gerekir

Vücudunuzun özellikle göğüsler zarar verecek meme implantları herhangi bir yan etkisi var mıdır? Bazı şeyleri keşfetmek için buradayız.

n 2008 300.000’den fazla kadın ve gençler silikon veya serum fizyolojik implantları ile genişlemiş göğüslerini olması ameliyat ve neredeyse 80.000 meme kanseri hastaları genellikle implantlar ile, mastektomi sonrası yeniden inşa vardı. meme büyütme popülaritesi sadece bu işlemler 101.000 üzerinde vardı 1997 yılından bu yana üç kat fazla artırdı. 40.000 ‘den fazla implant çıkarma işlemleri 2008 yılında rapor edilmiştir.

Tam olarak meme implantı nasıl hayatta kalır? Bu gerçekten işe yarıyor mu? Meme implantları kullanmanın yan etkisi olanakları nelerdir?

Tuzlu ve silikon meme implantları

tuzlu su ve silikon jel: meme implantları iki temel tipi vardır. Salin dolu implantlar steril tuzlu su (tuzlu su) ile doldurulmuş silikon mermileri. Bazı önceden doldurulmuş ve diğerleri İmplant operasyonu sırasında doldurulur.

Silikon jel dolgulu implantlar plastik jel (silikon) ile doldurulmuş silikon mermileri. Birçok kadın silikon jel implantları daha tuzlu daha gerçek göğüsler gibi hissediyorum söylemek rağmen onlar sızıntı, onlar bir riskin daha oluşturmaktadır.

Hem tuz ve silikon farklı boyutlarda olabilir ve ya düz ya da dokulu kabuğu vardır. Her biri kendi artıları ve eksileri vardır, bu yüzden bu bir tercih meselesidir.

Meme implantları ile riskleri ve yan etkileri nelerdir?

While studies have not found evidence that breast implants, either silicone gel or saline, are connected with serious disease, there are still risks. There are also long-term implications. Here are some of the breast implant safeties issues that you need to consider.

Those are likely the need for further surgeries, irreversibility, changes in appearance and sensation, associated health problems, and surgical complications.

When women are told that their implants contain silicone or saline, they often do not tend to ask if anything else is being used alongside it. They certainly are not told this by the surgeons, who more than likely do not even know themselves.

Choosing breast implants

Deciding whether to get breast implants, for either reconstruction or augmentation is not easy. Many things you have to weigh.

Keep in mind that studies show that most of the 300,000 women who get breast implants each year are satisfied with them. While many women are still concerned about long-term health risks, research has generally not found an association between breast implants and serious disease.

Perhaps the most important thing is to develop realistic expectations. Find a doctor you really trust and can talk frankly and openly with. Make sure that you understand the risks of breast implants. Make sure you understand the best and worst case scenarios. The more you know, the more confident you will feel in your decision.

Best ways for solution

yan etkileri ve meme implantları riskleri dayanarak, sen daha güvenli yollar almak için önerilir. Biz çok göğüs büyütme kremi almaya öneriyoruz. Brestrogen en iyi seçimdir. Bu krem ​​nasıl çalışacağını bilmek için, bağlantı afiş tıklayın. Burada ayrıca bilecek nerede ve ne kadar özel garanti ve özgünlük ile güvenilen Brestrogen satın almak.