Kupić pigułki kolagenowe premii dla anti-aging, że absolutnie działa

Wiele sklepów już wyświetlić dodatek kolagenu na swojej półce, ale to, że najlepszy suplement możemy dostać? Ten artykuł będzie podzielić się z wami jak kupić pigułki kolagenowe premii dla anti-aging.

Wielu z nas są użytkownicy suplementu. Oraz suplementów diety, nie jestem tylko odwołując się do witamin. Suplementy zawierają nie tylko witaminy i suplementy mineralne, takie jak kompleks witaminy B i tabletki wapnia, ale także ziołowych i innych dodatków, takich jak siarczan glukozaminy i luteina pigułki. Tak więc, w jaki sposób należy go o wyborze jednego?

Skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą

Często zapytać czytelników do rozmowy z lekarzem, ale w tym przypadku, należy skonsultować się z farmaceutą, szczególnie jeśli pacjent przyjmuje leki długoterminowych. suplementy ziołowe, na przykład, może powodować działania niepożądane po zmieszaniu z leków na receptę lub zmniejszać skuteczność leku.

Na przykład, St John brzeczki może zmniejszać skuteczność tabletek antykoncepcyjnych. Niektóre inne dodatki, takie jak czosnek, mogą zakłócać zdolność krzepnięcia krwi coś, aby pamiętać, jeśli masz nadchodzącą operację planowano. Efekty te mogą być zagrożeniem życia, więc zawsze należy skonsultować się z farmaceutą przed rozpoczęciem nowego dodatku.

Bądź detektyw etykieta

Bądź LaAll suplementy ziołowe, musi mieć na etykiecie nazwę ziela, pełną listę składników, Porcja, aktywnych składników, ilości i informacji producenta. Jeśli masz wybór, wybór naturalnych suplementów diety, które niosą logo USP zweryfikowane. Oznacza to, że produkt spełnia normy ustalone w Farmakopei Stanów Zjednoczonych. W razie wątpliwości, należy zawsze badać bardziej logując się do Bazy Label suplement diety przez National Institutes of Health.

W Kanadzie, dodatek powinien mieć albo liczbą naturalną produktu (NPN) lub numer identyfikacyjny leku (DIN). Oznacza to, że produkt spełnia normy określone przez Health Canada bel detektywa.

Nie kupić najtańsze lub najdroższe suplement

Suplementy nie muszą być drogie, aby być wysokiej jakości i skuteczności. Witamina C można kupić za grosze dziennie. Ale jeśli jedna marka suplement spośród kilku produktów podobnych wyborów jest 40% tańsze niż ktokolwiek inny, zapewne jest to dobry powód, dla którego trzeba unikać tego. Niektóre z najtańszych suplementów mają składniki w formie, która może być trudne dla organizmu do wchłaniania.

W wyborów żywieniowych, to nie jesteś tym co jesz, ale raczej Jesteś tym, co jedzenie organizm wchłania. To samo odnosi się do suplementów diety. Więc szukać rodzajów suplementów, które korzystają z łatwo przyswajalnych form składników odżywczych kupuje. Na przykład, wspaniały przeciwzapalnym zioło kurkuma można kupić w standardowej formie dla jednej czwartej kosztów formie nazwie kurkuma zdjęcia niektórych z Merivy.

Jednak badania pokazują, że Meriva jest wchłaniana do 10 razy lepiej niż w standardowej formie kurkumy. Więc stosunek ceny do ilości kurkumy, który pobiera wchłaniane do organizmu faktycznie pochodzi od wyższej cenie wyboru. Jeśli szukam kurkuma jako badań klinicznych udowodniono składników odżywczych, aby zapobiec chorobie Alzheimera 20 lat od teraz, wybiorę postać Meriva kurkumy, aby uzyskać najlepszą możliwą wchłanianie.

Kupować suplementy tylko na oficjalnej stronie internetowej

Produkt suplementy takie jak kolagen produkt jest bardzo powszechne w społeczeństwie. Zjawisko to może przynieść problemy takie jak zafałszowane, a także fałszywy produkt. Oprócz wskazówek dzielimy powyżej, w inny sposób, aby utrzymać jakość i oryginalność kupuje również na oficjalnych stronach. Oficjalne strony zachować jakość produktu, ponieważ mają certyfikat bezpieczeństwa od organu; oni również zachować usługę dostarczania za pomocą dobrego agenta dostawy. W ten sposób Państwa zadowolenie staje się ich priorytetem. Aby doprowadzić do oficjalnej strony internetowej jest bardzo łatwe; wystarczy tylko kliknąć ten tutaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>