Korzyści suplementów glukomannan jako naturalnego dietetyczna

Jednym z naturalnych włókien pokarmowych, które pochłonęły być skutecznym palnik waga jest glukomannan zalety suplementu.

Glukomannan zarządza również zabić kilka innych problemów. Po pierwsze, nie ma problemów z odwodnienia podczas gdy składnik początkowo absorbować ciecze, ciała niżej jelito reabsorbs wody. Jest to najlepszy sposób, by każdy, aby schudnąć. Tutaj będziemy udostępniać Ci informacje. Więc znaleźć zalety suplementu glukomannanu dla Twojego naturalnego programu dietetycznego.

Co jest glukomannan?

Glukomannan jest cukrem wykonana z korzenia rośliny konjac, który był używany od wieków w tradycyjnej kuchni japońskiej jako środek zagęszczający lub środek żelujący. To jest tak znany w Japonii, że nawet ma swój własny pseudonim jako miotła jelit. To daje dobry pomysł, jak to działa. Za kilka kalorii, glukomannan tworzy poczucie sytości przez absorpcję wody i rozszerza się tworząc masywną błonnika w żołądku.

Jest on dostępny jako dodatek, w mieszankach napojów i jest dodawany do produktów spożywczych, takich jak makaron i mąkę. Jest również głównym składnikiem makaronem Shirataki. Glukomannan wynosi 40% w przeliczeniu na suchą masę przędzy słoni, która pochodzi z Azji Południowo-Wschodniej. Ma długą historię stosowania w mieszankach ziołowych i tradycyjnej żywności, takich jak tofu, makaronem i konjac galaretki.

Korzyści glukomannan

Chociaż badania wciąż ewoluuje i FDA nie wyrazi zgody na jakiekolwiek zdrowotnych produkt glukomannan lub utrata masy ciała, wstępne badania są obiecujące. W jednym z 2007 badań opublikowanych w British Journal of Nutrition, uczestnicy biorący glukomannan i łuski psyllium kombinacji dodatek stracił około 10 funtów w ciągu 16 tygodni, w porównaniu do 1,7 funtów utraconych w grupie placebo. Inne badanie wykazało, używając jedynie glukomannanu średnio 5,5 funtów utraconych przez osiem tygodni, bez dokonywania jakichkolwiek innych zmian diety lub stylu życia.

Efekty uboczne glukomannan

Glukomannan może powodować pewne skutki uboczne brzucha, ale jest bezpiecznie brać jako uzupełnienie odchudzania. Jest to produkt naturalny, bez używek. To pomaga obniżyć poziom cholesterolu i może pomóc w regulacji poziomu glukozy. Jest rozpuszczalne włókna, co oznacza, że ​​jest ona wydalana przez organizm, a nie zapisane. Pomaga z regularnością. Dawki można regulować w zależności od indywidualnej tolerancji. Rozpocznij powoli i stopniowo zwiększać w razie potrzeby. Nie należy przyjmować więcej niż maksymalna zalecana dawka. Zawsze pić dużo wody podczas robienia glukomannanu.

Należy spróbować glukomannanu?

Zgodnie z dowodami, glukomannan jest skuteczny suplement odchudzania. Jednak, tak samo jak z każdej strategii odchudzania, to nie działa w izolacji. Jedynym znanym sposobem, aby schudnąć w dłuższej perspektywie jest stworzenie trwałej zmiany do swojego stylu życia. Glukomannan może pomóc, że łatwiej, ale to nie będzie działać żadnych cudów na własną rękę.

Kup suplement glukomannan

Zaleca się, aby kupić Proto-Col SLimFizz jako suplementu glukomannan. Ten Proto-Col SlimFizz oferuje bardzo bezpieczny i naturalny suplement do wielkich wyników. Można kupić Proto-Col SlimFizz na oficjalnej stronie internetowej. Zaufaj go i kliknij linki do odwiedzenia oficjalnej strony oryginalnego Proto-Col SlimFizz. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>