Kojení a prsní implantáty: jsou bezpečné?

Vy jste v programech kojení a prsní implantáty? Musíte vědět, jak zůstat velká bez sešlé přirozeně.

Budete moci kojit, pokud máte prsní implantáty. Záleží na typu implantátů, umístění implantátů, a způsob, jakým operace byla provedena. Můžete starosti ty chemikálie ve svých prsních implantátů bude míchat s mateřským mlékem. Některé prsní implantáty jsou naplněné slanou vodou. Informujte svého poskytovatele zdravotní péče, pokud máte silikonové implantáty a zeptat se ho, jestli byste měli kojit.

potenciálním problémem

Pokud se vaše prsa jsou chirurgicky zvětšené s silikonovými nebo solné implantáty, bradavek může být více či méně citlivá, než je obvyklé.

Poté, co jste vydal dítě a vaše mléko přijde, může mít přehnané prsu překrvení. Může také dojít k mastitidy, s bolestí, horečka a zimnice, které jsou silnější než obvykle.

Budu mít problémy s kojení Pokud mám prsní implantáty?

Nervy, mléčné kanálky a mléčné žlázy mohou být poškozeny během implantát chirurgie. Zranění nervy může snížit pocit ve vaší oblast bradavky. To může snížit spustila reakci. To je, když je mléko propuštěn z žláz do mléka potrubí tak, že je na své dítě k dispozici. Poškozené mléčné kanálky mohou snížit množství mléka vyrobený prsou. Implantáty mohou také špetka mléčné kanálky, blokovat tok mateřského mléka, a aby vaše prsa bobtnat.

Řešení

You will not know exactly how your milk supply has been affected by breast augmentation surgery until you try to nurse. If you still have to feel in the nipple, you have a much better chance of having a full milk supply.

If you are able to produce only a portion of the breast milk your baby needs, you will need to supplement with formula or donor milk.

Care agreement

You have the right to help plan how you are going to feed your baby. Learn as much as you can about breastfeeding. Ask healthcare providers about breastfeeding and about the best way to feed your baby. The above information is an educational aid only. It is not intended as medical advice for individual conditions or treatments. Talk to your doctor, nurse or pharmacist before following any medical regimen to see if it is safe and effective for you.

Additional treatment

Můžete použít další léčbu přerušit velké a velké i po kojení. Můžete použít Brestrogen krém. Brestrogen je populární prsa zpevňující krém, který pomáhá ženám zvednout a zpevnit prsa, ve skutečnosti, to je prodáván jako výrobek, který má pomoci zvýšit velikost prsou až o velikosti dva cup větší.

Většina žen bude mít úspěch, za použití produktu; Nicméně, Brestrogen mohou nabídnout ženy mnohem více než jen větší prsa.

Kde koupit?

Je důležité získat původní Brestrogen aby zůstali v bezpečí. Zde doporučujeme koupit Brestrogen kliknutím na odkaz banner níže. To vás povede ke koupi výrobku na oficiální stránku pořadí Brestrogen.