Jaki jest laser pochwy zaostrzenie i czy jest to bezpieczne?

Co jest pochwa dokręcanie laser? Jest to laser bezpiecznie dostać? Ta recenzja ujawni użycie pochwy laserem dokręcania.

Nie jest tajemnicą, miała dziecko może rozciągnąć rzeczy poniżej pasa. Ponadto, zgodnie z Khloe Kardashian, siostry znaleźli sposób na nonsurgical dokręcić go z powrotem do góry.

Niektórzy wolą zrobić laser pochwy dokręcanie. Wszystko co robią jest rozmowa o tym pochwy lasera. To tak, jakby ich dyskusji iz powrotem. Jak się o tym laserem? Czy to naprawdę działa na zaostrzenie pochwy? Jest to laser bezpieczne i skuteczne?

Co jest pochwa dokręcanie laser?

To brzmi absurdalnie, ale pochwa laser, znany w środowisku medycznym, jak laserowej zaostrzenie pochwy, jest rzeczą. W rzeczywistości, istnieje kilka FDA zabiegi sprzedawane pod nazwami takimi jak FemiLift i IntimaLase, które są przeznaczone do zaostrzenia obszar pochwy użyciu, yep, laserów.

Lasery są warte?

Laser jest elegancki i kosztowne narzędzie do cięcia / przewijania. Jest to narzędzie w porządku. Więc jest igła o częstotliwości radiowej (podobny do lasera, ale innej długości fali). Więc jest wyspecjalizowanym nożyczki chirurgia plastyczna lub skalpel.

Jest bardziej ręka trzyma narzędziem niż samego narzędzia.

Który powiedział (chirurg najważniejsze) laser i częstotliwości radiowej (RF) są eleganckie modernizacje i pomóc dobry chirurg być jeszcze lepiej.

Czego można oczekiwać po zabiegu

Femilift is a laser treatment that utilizes a controlled laser beam, applying concentrated thermal heating to the inner layers of vaginal tissue.

One of the main benefits of vaginal tightening with Femilift is the fact that there is no required downtime or recovery period after the procedure. Patients can return to work and daily life immediately. Sexual activity can be resumed in 72 hours. Patients can return to normal exercise within 24 hours.

With Femilift, patients avoid the inconvenience of traditional surgical procedures but are still able to enjoy all the benefits that come from restoring vaginal tissue.

Using Laser or cream

Jeśli coraz krem ​​pochwa dokręcanie jest drogie, można również uzyskać inne sposoby. Pochwy krem ​​lub żel dokręcania jest jedną z efektywnych sposobów. VTightGel są całkowicie naturalne pochwy programy żelowe zaostrzenie i ćwiczeń, które pomogą kobietom odwrócić utratę elastyczności od porodu, zmiany hormonalne i starzenie. Być mocniej niż kiedykolwiek naturalnie, bez zabiegu chirurgicznego lub narkotyków.

Jak dostać się do

Aby uzyskać więcej informacji na temat produktów tis, można kliknąć link na poniższy banner. Doprowadzi to do uzyskać jasne wyjaśnienie i produktów szczegóły. Kliknij łącza baner poniżej i być gotowy do dokręcania pochwy.