Jaká jsou rizika prsních implantátů pravděpodobně došlo?

Jaká jsou rizika prsních implantátů, které mohou bojovat? Zde jsme sdílet důvěryhodné informace o prsní implantát rizika.

Prsní implantáty vyrobené z silikonové obálky a plněné silikonovým gelem nebo fyziologickým roztokem (slaná voda) byly nejprve prodávány ve Spojených státech v roce 1960, ale prodeje byly relativně pomalé až 1980. V roce 1990 však téměř 1 milion žen podstoupilo operaci prsní implantát, i když žádné bezpečnostní studie byly publikovány. Většina z těchto žen byla silikonový gel prsní implantáty, které plastických chirurgů výhodné.

Nicméně, je tam nějaký vedlejší účinky nebo rizika prsní implantáty? Budeme sdílet rizika a informace o získání implantáty prsa.

Důvody, proč se ženy rozhodnou prsní implantáty

Ženy mají prsní implantáty ze dvou důvodů: augmentace nebo rekonstrukce po mastektomie. Rakovina by se mohla vyvíjet v obou případech, i když je toto riziko nízké. ALCL Odhaduje se, že se vyskytují v 1 z 300.000 žen s implantáty.

Rozhodnutí mít plastické chirurgie je velmi osobní a budete muset zvážit potenciální přínosy v dosahování svých cílů s riziky a možnými komplikacemi zvětšení prsou. Pouze vy můžete udělat toto rozhodnutí pro sebe.

Budete vyzváni k přihlášení souhlasu formulářů, aby zajistily, že jste plně pochopit postup a všechna rizika a možné komplikace.

Rizika prsních implantátů

Implants may develop a hole in the outer layer of silicone from wear-and-tear. In the case of a leak, some women have the implant removed and replaced, while others may not notice right away and simply live with a small puncture, says Dr. Lee. Before gel silicone implants were introduced, the risk of a leak was around 10% in the first decade; now, Dr. Lee says that risk has dropped a bit.

Capsular contracture occurs when a layer of scar tissue develops around the implant, causing the capsule of tissue around the breast to shrink, and the breasts to feel too hard or firm. The issue can range from mild to severe, and Dr. Lee says some patients may elect to undergo a capsulectomy to take the implant out temporarily and remove the thickened capsule.

Local complications

Local complications refer to problems that occur in the breast area that is obviously related to the breast implants or the surgery. Common complications include infection and other surgical risks, chronic breast pain, breast or nipple numbness, capsular contracture, breakage and leakage, necrosis (skin death), the need for additional surgery, and cosmetic problems such as dissatisfaction with how the breast looks with the implant).

Silicone migration

Research has shown that silicone gel in implants can break down to liquid silicone at normal body temperatures, and there are reports of silicone leakage and migration from implants to the lymph nodes and other organs.

What should do?

Zde doporučujeme, aby se zabránilo riziku prsní implantáty. Nejlepší způsob, jak vzít v úvahu výběr je tím, že se na zvětšení prsou krémy. Zde se doporučuje krém je Brestrogen. Brestrogen je důvěryhodné krém na zvětšení prsou přirozeně a bezpečně. Samozřejmě, budete mít rychlý výsledek. Kliknutím na odkaz níže znát Brestrogen. Budete také vědět, jak ke koupi původní Brestrogen záruku na oficiálních internetových stránkách.