Jak zvýšit ženské sexuální touhu s nejlepším doplňkem

Víte, jak zvýšit ženské sexuální touhy? Máme ty nejlepší nápady, jak zvýšit své sexuální apetit. Přečtěte si tento článek.

Jste slyšeli (a snažil) to všechno předtím: až tucet ústřic, sledovat maratón smyslných filmů, dostanete páry masáž. I když tyto obvyklé turn-ons práce pro vás, nakonec začnou cítit unavený, který způsobí, že méně pravděpodobné, že na ně reagovat.

Co vaše ložnice vypadat právě teď? Je postel ustlaná? Máte hromadu vaše komody s vysokým s knihami, časopisy a prachem? Jak si zvýšit svůj libido?

Jak se cítíte opět sexy

Řešit nepořádek a jiné rušivé věci ve svém budoáru. Pokud se vy a váš partner sledovat televizi příliš mnoho, přesunout ji do obývacího pokoje. Je-li stoh pošty nebo účty, dát je do místnosti, kterou spojujeme s prací, a ne spát nebo pohlaví.

Vystopovat zdroj hněvu, a vypořádat se s ní rady Dr. Schwartz. Ať už je to hněv nad jeho nedostatkem empatie nebo skutečnost, že neměl dělat nádobí v noci, nenechte hněv stát toxické pro váš vztah.

Být hlavolam

Jóga znamená víc než jen vám rozhýbat, to může zvýšit vaše libido také naznačuje recenze publikované v časopise Journal of Sex a manželské terapie. Získání vlastní dělá blíže seznámit s vlastním tělem, což vám může pomoci získat více v kontaktu s vaší sexuality.

Zatímco zpráva se zaměřila především na ženy se sexuálními problémy, jistě někdo může mít prospěch, říká Lori Brotto, PhD, vedoucí autor. Bonus: Yoga může také zlepšit své orgasmy tím, že zvyšuje průtok krve tam dole.

Získat hands-on

Locking fingers with your sweetie is, well, sweet, but can it make you hot and bothered? Absolutely, even little acts of touching your partner release oxytocin, a hormone that may boost closeness and arousal, Dr. Goldstein says.

The trick is to be spontaneous, he adds. That out-of-the-blue excitement is what prompts your body to pump out oxytocin and other neurotransmitters related to sexual response, so choose unexpected times to get a little grabby.

Best female sexual desire supplement

Provestra™ is a proprietary blend of the highest quality herbs, nutrients, and aphrodisiacs, all proven to help balance the hormones and nutrients associated with all aspects of the female reproductive system.

With its 100% natural, doctor-endorsed formula of herbals, nutrients, and aphrodisiacs, Provestra™ helps to restore health to your reproductive system

Kde získat

Provestra je k dispozici pouze na oficiálních internetových stránkách. Chcete-li vědět více recenzí tohoto Provestra, musíte kliknout na odkaz na banner níže. To povede vás získat původní Provestra se zárukou. Klikněte na odkaz hned teď, aby si výrobek na oficiální webové objednávky. 

Prostasure