Jak uzyskać dobrą cenę Whey Protein o wysokiej jakości suplement

Niektórzy ludzie mogą wydać dodatkowe pieniądze, aby uzyskać dobrą jakość uzupełnienie białka serwatki. Teraz widać jak uzyskać dobrą cenę Whey Protein.

Oczywiście, to nie jest źle, ale jeśli możemy uzyskać dobrą cenę za uzupełnienie białka serwatki, dlaczego powinniśmy drogiego produktu.

Serwatki ciecz pozostała po zsiadłe mleko jest i napięta. Jest to produkt uboczny wytwarzania sera lub kazeiny i ma kilka zastosowań komercyjnych. Słodka serwatka jest wytwarzany podczas kręcenia rodzajów serów podpuszczkowych ciężkiej jak Cheddar lub ser szwajcarski. kwaśnej serwatki (znany również jako kwaśnej serwatki) jest produktem ubocznym wytwarzanym podczas wytwarzania kwasowych rodzajów produktów mlecznych, takich jak sera lub jogurtu napięte.

Wzór białko serwatki kulturystyki

Białko serwatki (pochodzące z serwatki) jest często sprzedaje się jako suplement diety. Takie dodatki są szczególnie popularne w sporcie kulturystyce. W Szwajcarii, gdzie produkcja sera jest ważnym przemysłem, serwatka jest wykorzystywana jako podstawa do napojów gazowanych, takich jak Rivella i Montino. W Islandii ciecz serwatki sprzedawany MYSA.

Serwatka jest podstawowym składnikiem w większości proszków białkowych, które są używane głównie przez sportowców i nadwozi, aby uzyskać odpowiednie ilości białka na dzień. Białko serwatki ma wysoką leucyny, jeden z trzech rozgałęzionych aminokwasów, co czyni go idealnym dla wzrostu i naprawy mięśni. Z krowiego mleka, tak jak twaróg są przetwarzane i później dokonane na ser, serwatka przechodzi długą drogę, aby stać się proszek, który wypełnia każdy pojemnik. Serwatkę następnie pasteryzuje się, jak mleka, aby zapewnić, że nie ma szkodliwych bakterii hodowli w cieczy. Że ogrzewa się do temperatury 70-80 stopni Celsjusza do wrzenia, a następnie ochłodzono do 4 ° C.

Badania wykazały, że ten proces za pomocą ekstremalnych temperaturach eliminuje 99,7% bakterii. Następnie serwatki musi być filtrowane, a więc jest ładowany do masywnej wstęgi filtrów ceramicznych oraz turbin ze stali nierdzewnej. Maszyny te działają w celu oddzielenia się laktozę, a także tłuszcze, pozostawiając ciecz 90% białka serwatki. Następnym krokiem jest zestalenie białka.

Płyn jest wprowadzony do masywnej suszarki, które wykorzystuje gorącego powietrza następuje przez zimne powietrze oddzielić całą wodę z serwatki, pozostawiając suchą substancję stałą. Wreszcie, szybki mieszalnik miesza nowo utworzonego proszku z aromatów, takich jak kakao, wanilia lub maskowania kredowego czasem gorzki smak. Ten końcowy produkt może być mieszany z wodą lub mlekiem i spożywane na szybki porcji 10-40 gramów białka

Dlaczego warto wziąć ImpactWheyProtein?

ImpactWheyProtein jest nie tylko paliwem duży mocny głowy mięśniowych. Nie zrozumcie nas źle, jeśli otrzymujesz dobrą jakość treningów i trzymanie się diety pełnej chudego białka, włóknami i bogate w witaminy warzywa i owoce, a dobrej jakości węglowodanów i nadal nie widząc żądanych wyników, serwatka białko pomoże Ci uzyskać lepsze rezultaty. Jednak, że nie jest to jedyny powód powinien być częścią codziennej rutyny. My zawężony z najlepszymi sześć korzyści zdrowotne schowany w wannie z serwatki.

Jak uzyskać dobrą cenę za uzupełnienie białka serwatki

Mimo, że cena za uzupełnienie ImpactWheyProtein nie ma istotnych różnic, promo z miejsca kupić lub opłaty za dostawy mogą być różne. Zakup ImpactWheyProtein z oficjalnej strony internetowej może dać Ci wiele promo lub sprzedaż na produkcie białka serwatki. Mają też standard w końcówce dostawy tak, że nie trzeba wydać dużo kosztów w tej sprawie. Zobacz, co czekać. Kliknij ten link, aby dostarczyć cię do oficjalnej stronie ImpactWheyProtein.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>