Jak utáhnout vigina po porodu přirozeně a efektivně

Víte, jak zpřísnit vigina po porodu? Budeme sdílet některé možnosti utáhnout vaše pochva přirozeně.

Pokud jste trochu strach jít pod nůž, nebo nemají čas na to Kegels, vždy můžete vybrat vaginální utahovací krémy nebo gely. Většina z těchto krémů jsou vyrobeny z přírodních surovin, takže jsou bezpečné pro použití. Navíc, pokud chcete, aby utáhnout vaše pochva po porodu, je vlastně jednoduchý způsob. Pomocí utahovacího krém nebo gel, bude proces bezpečnější a cenově dostupné.

Utahovací gel na vigina po narození

Pokud jste v nedávné době prošla porodem nebo prostě zažívají vůli vzhledem ke svému věku, pak se budete muset dostat ze sebe tubu V-Gel.

Tolik vaginální produkty tvrdí, že nabízejí zvýšení těsnosti po několika aplikací (které jsou upřímně řečeno nemožné). Ty by měly být velmi opatrný těchto takzvaných zázračných produktů, jak si bude ponechána pouze zklamaný az kapsy.

Budete mít jistotu, aby věděli, že výrobek obsahuje přírodní složky, které zahrnují Manjakani extrakt, který se byl vyrobený populární ve východních zemích; Ženy byly pomocí Manjakani roky, protože jeho sexuální léčivé vlastnosti.

Alternativy k krém

I když existují i ​​jiné způsoby utahování vaše pochva doma, žádná z nich není známo, že fungují stejně jako krém. Další možností je vaginální utahování prášky, ale ty mají velmi smíšené recenze s mnoha ženami nespokojenými při jejich výběru.

Kegel cvičení

Kegel exercises can take a time to see any results and that is if they work at all. The beauty of our top cream is that it also comes with an exercise program to use in conjunction with the gel application. This double-pronged approach is proving to be successful. It is like dieting and going to the gym to get your body beautiful. Each can work in its own right but you get the best results when done together.

Home remedies

Old wives tales of bathing in apple cider vinegar have also been used as a last resort but there is no medical proof this works and can cause discomfort in your genitals if the bathing in a solution that too strong.

What cream or gel should buy?

We only recommend the safe and effective VTightGel cream. So, what is this product? Why are so many women interested in it? Well, for starters, let us address the problem. As women age, various things will happen to them like aging, childbirth, etc. These things are completely natural and these effects of it are somewhat the same. They are hard to get rid of especially if you do not have the right information. That is where VTightGel comes in to play. For the first time in forever, we have a completely natural product that you can use to reverse the effects of Mother Nature. Let us get into this more in our review. Keep reading on!

Where to buy

Pokud chcete získat krém pro utahování vaše pochva, vyberte vzorec VTightGel. Je k dispozici na oficiálních internetových stránkách. Ke koupi produktu, můžete získat na následující odkaz banner. Klikněte na odkaz a přejděte na webovou stránku objednávky.