Jak uniknąć TurmericPlus efekt uboczny występuje potencjalnie

TurmericPlus nadal może mieć ograniczenia do jakiegoś stanu. Ten artykuł daje wskazówki, aby zapobiec TurmericPlus efekt uboczny.

Pomimo wykorzystania w gotowanie dla kilku tysięcy lat, kurkuma nadal zaskakuje naukowców pod względem szerokich świadczeń zdrowotnych. Podczas gdy koncentruje się na korzyściach przeciwzapalnych, zmniejszenie ryzyka zachorowania na raka, a także wsparcie detoksykacji, badania kurkumy spożycia zawierają teraz swój potencjał dla poprawy funkcji poznawczych, równowagę cukru we krwi oraz czynność nerek, jak również zmniejszenie stopnia nasilenia związanych z niektórymi form zapalenia stawów i pewne zaburzenia trawienne.

Co jest TurmericPlus?

jest rhizomatous roślin zielnych wieloletnie (Curcuma longa) z rodziny Zingiberaceae, imbir. Pochodzi z południowej Azji, wymagając temperatur pomiędzy 20 i 30 ° C (68 i 86 ° F) i znaczną ilość opadów rocznych prawidłowego rozwoju. Rośliny są gromadzone corocznie dla swoich kłączy i propagowane od niektórych z tych kłącza w następnym sezonie.

Gdy nie stosuje się świeżą kłącza gotuje się w ciągu około 30-45 minut, a następnie suszono w gorących pieców, po czym rozdrabnia się w głęboko pomarańczowo-żółty proszek powszechnie stosowany jako środek barwiący i środek zapachowo-smakowy w kuchniach Bangladeszu, Indie , Indonezja, Iran i kuchnia pakistańska, zwłaszcza curry, jak również do barwienia.

Ta przyprawa zawiera substancję czynną o nazwie kurkumina, która nadaje jej podpis jasnożółty kolor. Ponadto, kurkumina może mieć również właściwości przeciwzapalne i przeciwutleniające. Dr Oz sugeruje również, że kurkuma pomaga pozbyć się białek w mózgu-zatkania, które mogą być skuteczne w zmniejszaniu ryzyka choroby Alzheimera. Z powodu utraty masy ciała, zmniejszenie ciśnienia krwi i korzyści poznawcze TurmericPlus jest całkowicie naturalny wzór Bioperyna i ekstrakt kurkuma.

Efektem ubocznym TurmericPlus

Woreczek żółciowy. NIH zaleca unikanie kurkuma, jeśli mają obecnie problemy z pęcherzyka żółciowego. Jeśli masz kamieni żółciowych albo niedrożności dróg żółciowych, kurkuma może spowodować stan się pogarsza.

Ciąża. Kurkuma należy unikać w czasie ciąży. Zgodnie z NIH, kurkuma może pobudzać macicę lub promować miesiączki. NIH również nie zaleca biorąc go w czasie karmienia piersią.

Powikłania żołądku. Zakłócanie leków zobojętniających kwas jest możliwy efekt uboczny kurkumy, zgodnie z University of Maryland Medical Center. Kurkumę może powodować zwiększone wydzielanie soku żołądkowego, jeśli są przyjmowane z leków zobojętniających kwas, takie jak Tagamet, Pepcid, Zantacowi, Nexium lub Prevacid.

Chociaż badania pokazują, kurkuma mogą być skuteczne w leczeniu zaburzeń żołądkowych, może to pogarszać chorobę refluksową żołądka. Jeśli masz chorobę refluksową przełyku (GERD), należy zwrócić uwagę na to, jak kurkuma wpływa. Biorąc go przerwać, jeśli wystąpią objawy niepożądane, takie jak pogorszenie refluks.

Zalecane dawkowanie zużywają TurmericPlus

Co to jest odpowiednia dawka, aby uniknąć skutków ubocznych kurkumy? Według społeczności medycznej, o 2,000mg jest maksymalna ilość standaryzowanego kurkumy kurkuminy należy wziąć za day.According na University of Maryland Medical Center, nie ma Zalecana dawka dla dzieci. Dla dorosłych, ogólnie zalecana dawka wynosi 400-600mg znormalizowanych kurkuminy w proszku 1-3 razy dziennie.

NIH sugeruje można wziąć maksymalnie 500 mg do 4 razy na day.According na University of Maryland Medical Center, nie ma Zalecana dawka dla dzieci. Dla dorosłych, ogólnie zalecana dawka wynosi 400-600mg znormalizowanych kurkuminy w proszku 1-3 razy dziennie. NIH sugeruje można wziąć maksymalnie 500 mg do 4 razy dziennie.

Najlepszym sposobem, aby kupić TurmericPlus

Informacje w tym artykule nie znaczy, aby można bać się spożywania TurmericPlus. Prawie wszystkie medycyna (lub nawet żywności) mają ten skutek uboczny, przez tych informacji, damy Ci sugestie, a także ostrzegać nadal uzyskać najlepszy wynik dla TurmericPlus. Więc nie bój się, zachować zużywa TurmericPlus kupując na ten link poniżej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>