Jak uniknąć glukomannan suplement efekt uboczny

Czy istnieje jakiś potencjał Glukomannan efektem ubocznym suplement? Opinie pokaże odpowiedź biorąc suplement glukomannan.

W ostatnich dziesięcioleciach, glukomannan został wprowadzony do Stanów Zjednoczonych i europejskim rynku jako dodatek do żywności i suplementów diety. Co jest glukomannan? Jest to korzystne, rozpuszczalne oraz fermentujące błonnik pochodzący z korzenia rośliny Konjac, która pochodzi z Azji.

Przewijanie do przodu i do dnia dzisiejszego naukowe badania wykazały, że uzupełnienie z konjac glukomannan może znacznie obniżyć poziom cholesterolu w osoczu, poprawia metabolizm węglowodanów, zachęcić wypróżnienia i promowanie zdrowego jelita grubego.

Czy to naprawdę działa?

Studiowanie mechanizmów jest zawsze ciekawe, ale to, co naprawdę chcemy wiedzieć, czy to rzeczy prowadzi do rzeczywistych funtów giną.

Na szczęście mamy kilka randomizacją dotyczące glukomannan. Te rodzaje badań są złotym standardem eksperymentów naukowych na ludziach.

W największym, 176 zdrowych osób z nadwagą zostali losowo przydzieleni do łykać albo uzupełnić glukomannan lub placebo (pigułka), podczas gdy na ograniczeniem kalorii w diecie

zastosowania

Glukomannan badano jego wpływ na zmniejszenie masy ciała, cukrzycy, zaparcia, cholesterol, raka płuc i chorób atopowych, jak również jej użycie jako prebiotyków. Jednak brak jest o odpowiednio dobranej wielkości prób klinicznych jakości do wspierania tych zastosowań.

Specjalne środki ostrożności i ostrzeżenia

Ciąża i karmienie piersią: Nie ma wystarczająco wiarygodne informacje na temat bezpieczeństwa przy glukomannanu jeśli jesteś w ciąży lub karmiących piersią. Pozostać na bezpiecznej stronie i unikać używania.

Cukrzyca: Glukomannan może kolidować z kontroli cukru we krwi. Monitorować poziom cukru we krwi ściśle jeśli masz cukrzycę i używać glukomannanu.

Chirurgia: Glukomannan może kolidować z kontroli cukru we krwi w trakcie i po zabiegu. Zaprzestać używania glukomannan co najmniej 2 tygodnie przed planowanym zabiegiem.

Możliwe działania niepożądane

Glukomannan, tak jak inne rodzaje rozpuszczalnego włókna mogą powodować żołądkowo-jelitowe skutki uboczne, gdy nagle zwiększy ilość spożywać. Mogą to wzdęcia, bóle brzucha, luźne stolce, wzdęcia i biegunki. Podczas biegunka może być efektem ubocznym, to nie znaczy, glukomannan jest skuteczny w leczeniu zaparć. Badania opublikowane w Clinical Nutrition w sierpniu 2011 roku okazało się, że glukomannan nie było korzystne w leczeniu zaparcia u dzieci funkcjonalny.

Jak uniknąć skutków ubocznych

Aby uniknąć skutków ubocznych, należy przeczytać ostrzeżenia i przestrogi; to pomoże Ci w celu zmniejszenia skutków ubocznych. Dodatkowo, należy wybrać odpowiedni dodatek glukomannan. Testowany zalecany dodatek jest SlimFizz. Jest to pochodzący z glukomannan i innych naturalnych składników. Musisz kupić ten SlimFizz na oficjalnej stronie internetowej. Można wybrać produkt klikając na zamówienie link. To przekierowanie do oficjalnej stronie SlimFizz jako najlepszy suplement glukomannanu. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>