Jak se stát více sexuálně aktivní a efektivní

Víte, jak se stát více sexuálně aktivní? Máme vynikající nápady, jak zvýšit své sexuální apetit. Nalézt způsoby zde.

Zda problém je velký nebo malý, existuje mnoho věcí, které můžete udělat, aby váš sexuální život zpátky na trať. Váš sexuální pohodu jde ruku v ruce s celkovou duševní, fyzické a emocionální zdraví. Komunikovat se svým partnerem, udržování zdravého životního stylu, uplatní se některé z mnoha vynikajících svépomocných materiálů na trhu, a prostě baví vám mohou pomoci přestát těžké časy. No, víte, jak se stát více sexuálně aktivní?

Udržovat váš partner zdravý

Zdá se, že nejdůležitější důvod, proč ženy nejsou sexuálně aktivní v pozdějším životě je zdraví svého partnera. Důvodem je zřejmě mechanika. Vaginální styk je založen na erektilní funkci, říká, a muži v horším zdravím mívají větší erektilní dysfunkce. Pravidelné cvičení, udržení zdravé tělesné hmotnosti a snížení srdeční choroby rizikové faktory, jako je cholesterol a vysoký krevní tlak, to vše může zlepšit partnerský sexuální funkce. Kromě toho, vy taky, pokud jste zjišťují, že sex, i když není nemožné, ztratila svůj požitek faktor.

praxe dojemné

The sensate focus techniques that sex therapists use can help you re-establish physical intimacy without feeling pressured. Many self-help books and educational videos offer variations on these exercises. You may also want to ask your partner to touch you in a manner that he or she would like to be touched. This will give you a better sense of how much pressure, from gentle to firm, you should use.

Be seductive in the basic ways

The old standbys are still important. Be thoughtful. Do special favors. Lavish loving attention is playful. Show enthusiasm. Look your best. One of my closest friends, Noelie, says you should go through your closet and give away anything that does not make you look drop-dead gorgeous. If nothing else, improve your posture and smile. You can do that right this minute. Make sure your hygiene habits appeal to your partner. Lastly, learn to express your feelings during sex. It is feedback, it is erotic, it is instructional, and it is flattering.

Boost with basil

Granted, it is not the most obvious of food choices, however, bear with us! Basil can help increase circulation, stimulate the sex drive and boost fertility. In addition, surprisingly, the scent of basil (supposedly) drives us wild with desire. Basil oil was used by Mediterranean prostitutes as a perfume, to err, attract their customers, a dab of fresh pesto behind your ears women. No, we thought not, but add some fresh basil to your salad to help get your libido going!

Provestra: best sexual drive pill

Provestra is a unique blend of nutrients and herbal extracts which naturally adjust the imbalances that cause the enjoyment of sexual intercourse to be lessened. Provestra heightens sensations and lubrication, ultimately resulting in higher sex drive and greater immersion.

Provestra je účinný proti všem problémům zmíněných ale výhody jdou daleko nad rámec pouhého erotického potěšení. Celkový postoj k sexu se mění, a požívání zdravé sexuálního vztahu, je dosaženo zvýšenou fyzickou a psychické pocity.

Kde získat

Chcete zvýšit svou sexuální apetit? Kliknutím na odkaz banner níže. To vám pomůže pokračovat na oficiálních stránkách Provestra. Tím se zvýší vás ten nejlepší sexuální apetit na posteli. Klikněte na něj ještě jednou a pokračujte po schodech.