Jak překonat předčasné ejakulace za 7 dní účinně

Jste do činění s předčasnou ejakulací? Nejsi sám. Zjistit, jak překonat předčasnou ejakulaci do 7 dnů!

Přibližně 20 až 30 procent mužů zkušenosti předčasné ejakulace, podle studie zveřejněné v červenci 2016 v Drug Discovery Today. Navíc toto často nepříjemné sexuální problém může ovlivnit lidi v jakémkoliv věku. Existují různé teorie o tom, co přesně předčasné ejakulace (PE) je. Ti populární přicházejí do šesti tahy nebo přijít do 2 minut po pohlavním styku, a dokonce přichází před svým partnerem. Nicméně, jednodušší a smysluplnější teorie je, že pokud jste přišli před vámi chtěli, protože jste nemohli ovládat.

Léčba pomocí lisovací techniky

Squeeze technika funguje tím, že zmáčkne penis v prostoru mezi hřídelí a žaludu (cca 30 sekund), těsně předtím, než se chystáte k ejakulaci. To zastaví ejakulaci, ale může mít vliv na erekci, alespoň dokud se opět stimulovány. Ty by pak měly Opakujte tento postup 4-5 krát, dokud se nerozhodnete pro zpoždění orgasmu už ne.

Chcete-li být účinné, tato metoda musí být použita pro několik měsíců, a to vyžaduje velkou vytrvalost od člověka a jeho partnera.

Zkuste stop-start techniku

Masturbovat sám, ale to se suchým rukou, téměř k bodu ejakulace, a pak se zastaví. Do tohoto třikrát počtvrté ejakulát. Po mnoha jednáních praxi, získáte určitou kontrolu. Pak začne ke zvýšení stimulace, nejprve pomocí mazání a svou vlastní rukou, a pak požádat svou ženu, aby tě masturbovat a zkuste vaginální penetrace. Obvyklou praxí povede k výsledkům.

Kegel cvičení zacvičit

Kegel cvičení vypracovat svůj svalstva pánevního dna, aby vám větší kontrolu nad orgasmu. Svaly, které řídí váš orgasmus, jsou podobné těm, které ovládají průtok moči při močení.

Talk terapie

Mayo Clinic uvádí, že mluví s poskytovatelem duševního zdraví o zkušenostech a vztazích může být plodná. To by mohlo být možné, že jeden špatný výkon v minulosti, ovlivňuje váš současný sexuální výkonnost. Známý jako talk terapie nebo poradenství relace vám pomůže řešit úzkost výkonnostní a překonat stres při milování se svým partnerem. Navštěvovat talk terapie sezení spolu se svým partnerem může přinést rychlé výsledky.

Enlast řešení krém

Enlast předčasná ejakulace Cream je obohacena Benzocainu, je mužských pohlavních Desensitizer schválen FDA k pomoci v prevenci předčasné ejakulace. Tento produkt byl zobrazen úspěšná v použití pro dočasné mužského pohlavního desenzibilizace, pomáhá zpomalit nástup ejakulace. Může být použit ke snížení přecitlivělost u mužů před pohlavním stykem a pomáhá při prodloužení doby do ejakulace.

Nejlepší způsob, jak koupit

Nejlepší způsob, jak koupit Enlast řešení krém je kliknutím na odkaz objednávky nápisu na této webové stránce. To vám pomůže přesměrovat na oficiálních stránkách Enlast. Nyní můžete kliknout jednou na odkaz banner a najdete pořadí stránek Enlast. To vám pomůže rychle obnovit předčasné ejakulace.