Jak pokonać przedwczesny wytrysk skutecznie w 7 dni

Czy masz do czynienia z przedwczesnym wytryskiem? Nie jesteś sam. Znajdź jak pokonać przedwczesny wytrysk w 7 dni!

Około 20 do 30 procent mężczyzn doświadczenie przedwczesny wytrysk, jak wynika z badania opublikowanego w lipcu 2016 roku w Drug Discovery Today. Dodatkowo, często kłopotliwy problem seksualny może mieć wpływ na ludzi w każdym wieku. Istnieją różne teorie na temat tego, co dokładnie Przedwczesny wytrysk (PE) jest. Popularne te idą w ciągu sześciu pchnięć lub mieszczących się w 2 minuty współżycia, a nawet przyjście przed swoim partnerem. Jednakże, prostsze i bardziej sensowne teoria jest taka, że ​​jeśli przyszedł przed chciał, bo nie można go kontrolować.

Leczenie przy użyciu techniki squeeze

Technikę squeeze działa ściskając penisa w obszarze pomiędzy wałem i żołędzi (około 30 sekund), tuż przed zamiar wytrysk. To zatrzymuje wytrysk, ale może mieć wpływ na erekcję, przynajmniej dopóki nie są ponownie stymulowane. Następnie należy powtórzyć ten proces 4-5 razy, dopóki nie zdecydujesz się opóźnić orgazm już.

Aby były skuteczne, metoda ta musi być stosowana przez kilka miesięcy, a to wymaga wielkiej wytrwałości od człowieka i jego partnera.

Ćwiczenia Kegla

Możesz leczyć przedwczesny wytrysk za pomocą ćwiczeń Kegla. Ćwiczenia Kegla wypracowują mięśnie dna miednicy w celu zapewnienia większej kontroli nad orgazmem. Mięśnie, które kontrolują Orgazm są podobne do tych, które kontrolują przepływ moczu, gdy mocz.

Terapia Talk

Mayo Clinic stwierdza, że rozmowy z dostawcą zdrowia psychicznego na temat doświadczeń i relacji można przezwyciężyć przedwczesny wytrysk. Może być możliwe, że jedna zła wydajność w przeszłości ma wpływ na obecne sprawności seksualnej. Znane jako terapia Talk lub doradztwo, sesje pomogą Ci radzić sobie z wydajnością niepokoju i pokonać stres, podczas gdy miłość do swojego partnera. Uczestnictwo w sesjach terapii rozmów wraz z partnerem może przynieść szybkie rezultaty.

Za pomocą roztworu Enlast krem

Enlast Przedwczesny wytrysk Krem jest wzbogacony benzokainę, samca narządów Desensitizer zatwierdzony przez FDA, aby pomóc w zapobieganiu przedwczesnego wytrysku. Produkt ten został pokazany powodzeniem użytkowania czasowego męskich genitaliów odczulanie, pomaga spowolnić wystąpienia wytrysku. Może być stosowany w celu zmniejszenia nadwrażliwości u mężczyzn z góry współżycia i pomaga w przedłużając czas do wytrysku.

Najlepszym sposobem, aby kupić

Najlepszym sposobem, aby kupić Enlast rozwiązanie krem ​​klikając na baner aby łącza na tej stronie. Pomoże Ci przekierować na oficjalnej stronie internetowej Enlast. Teraz można kliknąć raz link transparent i znajdziesz stronę porządkowy Enlast. To pomoże Ci szybko odzyskać przedwczesny wytrysk.