İnanılmaz spirulina takviyesi faydaları: güvenli ve etkili

Eğer bilmek inanılmaz spirulina takviyesi faydaları nelerdir? İşte sağlıklı bir çözüm için bilmeniz gereken budur.

Spirulina ılık alkalin suda sıcak iklimlerde gelişmek mavi-yeşil alg. Dünyadaki birçok kültürler çünkü güçlü besin faydaları günlük diyetler bir parçası olarak spirulina içerir. Bu mevcut kurutuldu ve toz, hap veya pul gibi, dondurularak-kurutulmuştur. Spirulina ağır metalleri absorbe ve toksinlerden zehirlenme olasılığı mevcut olabileceğinden, o bir saygın bir kaynaktan satın önemlidir.

Spirulina takviyesi: Büyük süpergıdalar

ağırlığına dayanarak, Spirulina mevcut en besin yönünden zengin besinler biridir. Spirulina, mineraller, vitaminler, protein, lif, ve antioksidanlar gibi besin değeri büyük miktarlarda, içerdiğinden, bu Superfoods olarak kabul edilir mi.

Proteinin Yüksek

Spirulina zengin bir protein kaynağıdır ve et ve soya fasulyesi daha proteinleri içerir. proteinlerde yüksek zengin bir diyet ile, daha uzun süre dolgun hissedeceksiniz. Düşük glisemik indeksli gıdalar atıştırmalıklar ve yüksek şeker davranır kaçınmaya yol açan bu nedenle sindirmek için daha uzun bir zaman alacak olanlardır. Bu Spirulina ne işe yaradığı aslında. Spirulina temel vitaminler ve iyi sağlık için gerekli minerallerin yüksek miktarda içerir. Ayrıca, beyin fonksiyonu artırmak gerekli omega üç yağ asitlerinin önemli bir kaynağıdır.

Yüksek besin içeriği

Often, when you feel hungry your body is creating the effect because it is looking to fill its own need for nutrients. When you feed yourself poor-quality foods regularly, your brain will trigger your appetite in an effort to find what it wants, according to the Spirulina World website. Spirulina will increase the concentration of nutrients in your body and may reduce hunger and cravings in the process.

High antioxidant power

Antioxidants are powerful substances that help protect your body from free radicals, which are unstable molecules that damage healthy cells. Spirulina contains antioxidants such as vitamin A, C, and E. An article published in Cardiovascular Therapeutics in August 2010 notes that spirulina beneficial antioxidant activities were demonstrated in a large number of preclinical animal studies, as well as in a limited number of human studies. The evidence suggests that cardiovascular benefits are a result of its antioxidant and anti-inflammatory activities.

Essential fatty acids

Spirulina is a rich source of Omega-3 fatty acids, and GLA, or gamma linolenic acid, says ChlorellaFactor.com. The greatest concentration of GLA found anywhere is in breast milk, as it used for the brain development of the growing baby. GLA can also help regulate your blood sugar and control insulin levels, which will, in turn, minimize carbohydrate binging and help you lose weight.

Where to buy Spirulina supplement

Yukarıdaki incelemelere dayanarak, Spirulina sağlık ve kilo kaybı için birçok faydası vardır olduğu açıktır. Burada, Spirulina içeren bir formül öneriyoruz. BioSuperSlimMix kadara malzemeler onaylanmış spirulina ve diğer FDA arasındaki büyük süpergıdalar kombinasyonu var çünkü kullanılması önerilir. Şimdi, yalnızca aşağıda bağlantı şeridi tıklayarak spirulina takviyesi olarak BioSuperSlimMix satın. Burada afiş sırasını tıklayarak ürünü sipariş edin.