Glukomannan pigułek odchudzających suplement: bezpieczny dla zdrowia

Glukomannan pigułek odchudzających uzupełnieniem są teraz dostępne dla Ciebie. Ten tłuszcz suplement palnik jest bardzo korzystne dla wszystkich.

Glukomannan cukier wykonane z korzeni rośliny konjac (Amorphophallus konjac). Proszek glukomannan, kapsułki i tabletki są wykorzystywane w medycynie. Glukomannan są stosowane w leczeniu zaparć, utraty masy ciała u dorosłych i dzieci, cukrzycy typu 2, kontrola poziomu cukru we krwi i obniżające poziom cholesterolu. W środkach spożywczych, glukomannan jest stosowany jako zagęszczacz lub środek żelujący. mąka i proszek glukomannan są stosowane w żywności.

Glukomannan w żywności

Glukomannan jest wykorzystywany w niektórych pokarmów jako zagęszczacz, ale głównym punktem zainteresowania dla nas jest to, że glukomannan mogą być wykorzystane do typu japońskiego makaronu nazywany makaronem Shirataki. Mają one wysoki poziom błonnika, prawie żadnych kalorii i są one znane do pochłaniania smaki sosów i przypraw, które są sparowane z. Kilka różnych firm opracowało zakresy makaronem diety, makaronów i ryżu oparciu składnika glukomannan, zmieszanej z dużą ilością wody. Należą do nich takie marki jak Zero Noodles i chudy makaron.

Jakie są rozpuszczalne włókna glukomannan?

Włókna rozpuszczalne formę tak zwanego „kompleks” węglowodanów (co oznacza, że ​​ich bardziej skomplikowana struktura cząsteczkowa jest trudniejsze dla naszego ciała rozkładać), który jest rozpuszczalny w wodzie. W płynie, włókna rozpuszczalne tworzenia lepkich żeli. Na przykład, owoce pektyny służy do zagęszczania dżemy i galaretki, a guma ksantanowa jest stosowany jako emulgator, który sprawia, że ​​żywność bardziej kremowa. Rozpuszczalne włókna są również idealne żywności bakterie (które uzyskuje rozpuszczalne włókno prebiotyczne Termin). Nasze bakterie przewodu pokarmowego chętnie fermentacji włókien rozpuszczalnych tworzenia produktów ubocznych, takich jak cenne substancje odżywcze lub nie tak pożądanych gazów.

Korzyści glukomannan

Chociaż badania wciąż ewoluuje i FDA nie wyrazi zgody zdrowotnych lub odchudzania każdy produkt jest glukomannan, wstępne badania są obiecujące. W jednym z 2007 badań opublikowanych w British Journal of Nutrition, uczestnicy biorący glukomannan i łuski psyllium kombinacji dodatek stracił około 10 funtów w ciągu 16 tygodni, w porównaniu do 1,7 funtów utraconych w grupie placebo. Inne badanie wykazało, używając jedynie glukomannanu średnio 5,5 funtów utraconych przez osiem tygodni, bez dokonywania jakichkolwiek innych zmian diety lub stylu życia.

Jak to działa?

Glukomannan może działać w żołądku i jelitach, wchłaniając wodę tworząc objętościowy włókna, które traktuje zaparcia. Może on również spowolnienie wchłaniania cukru i cholesterolu z jelit, co pomaga kontrolować poziom cukru we cukrzycy i obniżają poziom cholesterolu.

Studia i odchudzanie

Nie mają wiele przeprowadzonych badań, które badają zależność między spożyciem glukomannan i utrata masy ciała. Te niezmiennie że użytkownicy doświadczają znacznie większą utratę wagi podczas spożywania glukomannan porównaniu z produktem placebo. Większość z tych badań zachęcać użytkowników do nie zmieniają swoje zwykłe nawyki żywieniowe lub ćwiczeń w trakcie badań klinicznych, aby wykluczyć utraty wagi ze względu na inne czynniki.

Najlepsze pigułki utrata Glukomannan waga suplement

Najlepsze pigułek odchudzających suplement Glukomannan zalecamy Proto-Col SlimFizz. Jest to świetne uzupełnienie utrata masy ciała WTH glukomannan. SlimFizz glukomannan jest wysoki naturalnej lepkości i wolny od siarczanów i metali ciężkich. Glukomannan działa jak naturalny apetyt. Po konsumowane, glukomannan zwiększa w żołądku i przewodzie pokarmowym w dół, zostawiając cię z uczuciem sytości i pomaga zmniejszyć swoje dzienne spożycie kalorii.

Gdzie kupić

Musisz kupić ten SlimFizz na oficjalnej stronie internetowej. Można wybrać produkt klikając na zamówienie link. To przekierowanie do oficjalnej stronie SlimFizz jako najlepszy suplement glukomannanu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>