Gece boyunca kolay yollarından ile vigina sıkılaştırmak için nasıl

Eğer en mahrem alanı gergin veya genişletilmiş zamanla hissediyor musunuz? Gece boyunca vigina sıkılaştırmak için nasıl bilmek bu okuyun.

yatak odasında bir sorun haline mi? Biz burada endişe söyleyemem için. çözümü vardır. Çok böyle yoğun egzersiz rejimleri ve diyetler sıkılaştırıcı başarısına çok popüler VTightGel (burada düşük fiyata kullanılabilir çevrimiçi) olarak vajinal sıkma krema inanılmaz sonuçlar tadını çıkarabilir.

Kegel egzersizleri

Sağ invaziv prosedürler atlama önce, böyle Kegel egzersizleri gibi daha az invaziv olanları denemek için önemlidir. En iyi sonuçlar için vajinal sıkma kremler ile bu egzersizleri tavsiye birçok doktor da vardır. Kegels temelde rahatlatıcı ve her gün vajinal kasları birkaç kez sözleşme gerektirir. Bu karmaşık bir işlem değildir ve gizlilik şaşırtıcı. Hatta büyük bir aile buluşması ortasında Kegels yapabileceği ve kimsenin bunu yaptığını bilemez. Daha da iyisi, onlar özgürdür. Eğer vajina hiçbir pahasına sıkın isterseniz nedenle, bu bunu yapmanın en iyi yolu kesinlikle.

Çömelme

Yanı sıra fiziksel uygunluk yararları,, performans çömelme vajinal sıkma için oldukça faydalı olabilir. squatı gerçekleştirmek için kolay adımları uygulayın:

Dik dur ve omuz seviyesinde ayaklarınızı konumlandırmak

Tuck in your hips

Begin bending close to the knees as they spread apart and gradually lower your body down

Add hand weights for better results

Follow a healthy diet

One of the best ways on how to tighten vagina is through a healthy diet, as it will help to strengthen the pelvic floor. According to a study, you should consume more estrogens-rich foods such as fenugreek, pomegranates, sesame seeds, soybeans as well as its products, carrots, yarns, wheat berries and apples. Moreover, ensure that you consume a whole grain organic carbs and organic lean animal protein.

Vaginal cone

A vaginal cone resembles a standard tampon but has weights attached to it. To use it, insert the cone into the vagina and allow the weights to hang out. Using your vaginal muscles try clinging onto the weights for a few minutes before releasing it. If you do not feel challenged enough, add additional weights. Do this procedure several times a day.

Herbal creams

After you clean yourself, use some herbal creams to restore the elasticity of the vaginal muscles. You should ask your doctor for help to find a product that best suits for your vaginal area. Try using gel, water, and lubricants in order to keep it moving smoothly. Actually, using gel is a good solution for your loose vagina. It can save your time and result in no hurts.

VTightGel

Bilmen gereken vajinayı sıkılaştırmak için nasıl bir başka yolu VTightGel, pelvik taban kaslarını güçlendirmek ve sıkılaştırmak için yardımcı olabilecek bir doğal krem ​​kullanmak olacaktır. VTightGel kullanımı ile ilgili bir araştırmaya göre, bu jel, sıkılığını geri ve vajinal kasları sıkmak için gösterilmiştir doğal organik bileşenler içerir. Basitçe, parmaklarınızın üzerine jel uygulayın ve ardından vajinal duvarların içine dilimleyin. Birkaç dakika masaj ve gerginlik hissedersiniz.

Nereden alınır

Vajina gecede sıkılaştırmak için yol bilerek sonra, bu fikirleri yapabilirsiniz. VTightGel almak için, burada yollarını takip edebilirsiniz. aşağıdaki başlığı bağlantı sırasını VTightGel tıklayın. Bu resmi web sitesinde güvenilen VTightGel satın sağlayacaktır. Ona tıklayın ve bu tür garantiler ile ürünü satın almaya hazır.