Gdzie kupić tani TurmericPlus dla zdrowego ciała

Kurkuma daje wiele korzyści, jak zmniejszenie ciśnienia krwi i utrata masy ciała. Gdzie kupić tani TurmericPlus aby zachować zdrowie ciała?

W Stanach Zjednoczonych, kurkuma jest najbardziej znany jako przyprawa. Jest to jeden z głównych składników curry. W Indiach i innych częściach Azji, kurkuma jest stosowana w leczeniu wielu warunków zdrowotnych. Uważa się, że wykazują działanie przeciwzapalne, działanie przeciwutleniające, a nawet właściwości przeciwnowotworowe.

Pożywne wewnątrz kurkuma

Kurkuma to przyprawa, która pochodzi z zakładu kurkumy. Jest on powszechnie stosowany w kuchni azjatyckiej. Zapewne wiesz, kurkuma jako głównej przyprawy curry. Ma ciepły, gorzki smak i jest często używany do smaku ani koloru curry w proszku, musztardy, masło, i serów. Jednakże, korzeń kurkumy jest również szeroko stosowany do leku. Zawiera kolorowy żółto-chemiczną o nazwie kurkumina, który jest często używany do żywności i kosmetyków kolorowych.

Kurkumina, substancja w kurkumy, może przyczynić się do zmniejszenia stanu zapalnego. Liczne badania wskazują, że może złagodzić objawy choroby zwyrodnieniowej stawów i reumatoidalnym zapaleniu stawów, takie jak ból i stan zapalny. Inne związki z kurkumy może również być leczniczym.

W testach laboratoryjnych, kurkumina wydaje się blokować rozwój niektórych rodzajów nowotworów. Jedno z badań wykazało, że ekstrakt kurkumy zawierający kurkumina może w niektórych przypadkach. To może ustabilizować raka jelita grubego, który nie był wspomagany przez innych zabiegów. Jednak potrzebne są dalsze badania

Korzyści kurkumy

Antydepresyjne

Czasopismo Fototerapia Badania opublikowane wyniki niesamowite, innowacyjne badania w ubiegłym roku. W badaniu wzięło 60 ochotników z rozpoznaniem dużych zaburzeń depresyjnych (MDD), takie jak depresja maniakalna i podzielić grupę, aby określić jak pacjenci leczeni przez kurkuminy wypadła przeciwko fluoksetyna (Prozac) i jak kombinacja tych dwóch. Nie tylko okazało się, że wszyscy pacjenci dobrze tolerowane kurkumina, ale odkryli kurkumina był tak samo skuteczny jak Prozac w zarządzaniu depresji.

anty- zapalne

Chociaż ostra (krótkotrwałe) zapalenie jest korzystne, może stać się poważnym problemem, kiedy jest przewlekła (długotrwale) i niewłaściwie stosowane przeciw własnym tkankom organizmu. Okazuje się, że kurkumina jest silnie przeciwzapalnie, to jest tak silne, że pasuje skuteczność niektórych leków przeciwzapalnych Kurkumina bloki NF-kB, cząsteczki, która przemieszcza się w jądrach komórek i włącza geny związane z zapaleniem. NF-kB jest uważana odgrywają ważną rolę w wielu chorobach przewlekłych.

Gdzie można kupić tanie TurmericPlus

Łatwo jest znaleźć jakąkolwiek ekstrakt kurkumy na rynku. Można go kupić na rynku, w sklepie lub w sklepach z narkotykami. Duży dom towarowy, troska, a inni też sprzedać kurkuma suplementów w tej stajni. Jednak nikt nie może zagwarantować jakość produktu. Należy zwrócić uwagę na to. Tak więc, kupić dodatek kurkumy w tym oficjalnej stronie to dobra rada. Śledź ten link, aby doprowadzić cię tam i można kupić tanie ekstrakt kurkumy w dobrym stanie. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>