Emzirme ve göğüs implantları: O güvenli?

Eğer Emzirme ve göğüs implantı programlarında musunuz? Sen doğal olarak sarkık olmadan büyük kalmak bilmelidir.

Eğer meme implantları varsa emzirmeye mümkün olabilir. Bu implantların tipi, implantların yerleştirilmesi ve cerrahi yapıldı yolda bağlıdır. Sen anne sütü ile karışır göğüs implantları bu kimyasallar endişe olabilir. Bazı meme implantları tuzlu su ile doldurulur. Eğer silikon implantlar varsa bunu doktorunuza söyleyin ve emzirmeye gerekip gerekmediğini ona sorun.

Potansiyel problem

Göğüsleriniz ameliyatla silikon veya serum fizyolojik implantları ile genişlemiş varsa, sizin meme normalden daha fazla veya daha az duyarlı olabilir.

Eğer bir bebek teslim ve süt gelir sonra, abartılı meme Engorgement sahip olabilir. Ayrıca ağrı, ateş, ve her zamankinden daha yoğundur titreme ile, mastit karşılaşabilirsiniz.

Sorunlarım Meme implantları varsa emzirme olacak mı?

Sinirler, süt kanalları ve süt bezleri implant ameliyat sırasında zarar görebilir. Yaralı sinirler meme bölgesinde his azaltabilir. Bu kırıklığına yanıtı azaltabilir. o bebeğinize kullanılabilir böylece süt süt kanallarına bezlerinden bırakıldığında budur. Hasarlı süt kanalları göğüslere tarafından yapılan süt miktarını azaltabilir. İmplantlar ayrıca süt kanallarını çimdik anne sütü akışını engellemek ve göğüsleriniz şişer yapabilirsiniz.

Çözüm

You will not know exactly how your milk supply has been affected by breast augmentation surgery until you try to nurse. If you still have to feel in the nipple, you have a much better chance of having a full milk supply.

If you are able to produce only a portion of the breast milk your baby needs, you will need to supplement with formula or donor milk.

Care agreement

You have the right to help plan how you are going to feed your baby. Learn as much as you can about breastfeeding. Ask healthcare providers about breastfeeding and about the best way to feed your baby. The above information is an educational aid only. It is not intended as medical advice for individual conditions or treatments. Talk to your doctor, nurse or pharmacist before following any medical regimen to see if it is safe and effective for you.

Additional treatment

Hatta emzirme sonrasında büyük ve büyük kalmak için ek tedavi kullanabilirsiniz. Sen Brestrogen kremi kullanabilirsiniz. Brestrogen kadınlar kaldırın ve göğüslerini sıkılaştırmak yardımcı olan bir popüler meme sıkılaştırıcı krem, aslında, iki bardak daha büyük boyutları için meme boyutunu kadar artırmaya yardımcı olacak bir ürün olarak pazarlanır.

Kadınların çoğu ürünü kullanmadan başarılı olacaktır; Ancak Brestrogen sadece büyük göğüsler daha kadınlar çok daha sunabilir.

Nerede satın almalıyım?

Güvende kalmak için orijinal Brestrogen almak önemlidir. Burada, aşağıda bağlantı şeridi tıklayarak Brestrogen satın tavsiye ederiz. Bu Brestrogen resmi sayfa sırasına ürün satın götürecektir.