Erken boşalma için çeşitli tedaviler

Eğer hızlı ve etkili erken boşalma tedavisi arıyorsunuz? İşte sizin için en iyi çözümü öneriyoruz.

cinsel performansı açısından çeşitli yararlar iddia piyasada, erkek geliştirme hapları / kremler birçok formülasyonları vardır. Bu formülasyonların hakkında aydınlanmış almak için internet arama, ben Enlast krem ​​karşılaştım.

Bu krem ​​o erken boşalma vakalarında bir cinsel performansı canlandıracak iddia ediyor. Erkeklerin cinsel işlevle ilgili diğer bazı faydalar belirtmektedir. Bu yorum ayrıntıları çözecektir.

Erken boşalma

Erken boşalma her zaman veya neredeyse her zaman önce ya da vajinal penetrasyonu yaklaşık bir dakika içinde meydana boşalma ile karakterize edilen bir erkek seksüel fonksiyon bozukluğudur.

Erken boşalma ortak bir cinsel sorundur. Ancak size ve eşiniz için eğer boşalmak için alır zaman mutlu olup olmadığını karar verir. Erken boşalma size kalıcı sıkıntı neden olursa, o zaman tedavi ile yardımcı olabilir bir sorundur.

Erken boşalma Için çeşitli tedaviler.

Erken boşalma için yaygın tedavi seçenekleri davranış teknikleri, topikal anestezik, ilaçlar ve danışmanlık içerir. Sizin için çalışacak tedavi veya tedavilerin kombinasyonu bulmak için zaman alabilir aklınızda bulundurun.

Erken boşalma Için antidepresanlar tedavi.

Erken boşalma, cinsel ilişkilerle ilgili sorunlara yol açabilecek olumsuz duygular ve duygular ile ilgili çeşitli sorunlara neden olabilir. Eğer sorun daha kalıcı ise, doktorlar cinsel ilişkilerde uzmanlaşmış bir terapist veya antidepresanlar kullanarak danışmanlık önerebilir. Orada ilaçlar resmen erken boşalma tedavi için lisanslı, ama bazı antidepresanlar bazı erkekler boşalma gecikme yardımcı bulundu.

Davranış teknikleri artı ilaç terapisi.

Davranışsal tedavi artı ilaç terapisi en etkili ders olabilir. Bazı durumlarda, erken boşalma için tedavi, seks sırasında boşalma gecikme edebiliyoruz böylece cinsel ilişki önce bir saat ya da iki mastürbasyon gibi basit adımlar, alarak içerebilir. Doktorunuz aynı zamanda bir süre için cinsel ilişkiden kaçınmayı ve diğer cinsel oyun türlerine odaklanmanızı tavsiye edebilir, böylece baskı cinsel karşılaşmalarınızda kaldırılır. Davranışsal tedavi artı ilaç terapisi en etkili ders olabilir.

Erken boşalma Için krem.

Anestezik kremleri de erken boşalma önlemek için kullanılabilir. Bu kremleri daha az hassas hale getirmek için penis uygulanır. Kremler, bazen erken boşalma tedavisinde kullanılan Benzocaine, lidokain veya Procaine gibi bir uyuşturucu maddesi içerir. Bu ürünler penis 10 ila 15 dakika önce seks hissi azaltmak ve boşalma gecikme yardımcı uygulanır.

Erken boşalma tedavisi Için en iyi krem.

Enlast İnternet üzerinde pazarlanan erken boşalma tedavisi için en iyi krem biridir. Enlast her yaştan erkeklerde erken boşalma durdurmak için kullanılabilir. Erken boşalma tedavisi için bu krem penil hassaslaştırma azaltmak ve iki partner arasında daha fazla cinsel memnuniyet için erkeklerde boşalma süresini uzatmak güvenli ve etkili bir keşif olmak için teşvik eder.

Ürün üreticisi açıklama da bu cinsel geliştirme için FDA onaylı madde içerir belirtir. Resmi Web sitesinde ürün açıklaması bu Enlast erkek geliştirme için bir hap değil, ama erken boşalma tedavisi için kolay kullanımlı krem olduğunu ortaya çıkarır.

Nerede Enlast satın almak

nerede bu ürünü satın almak için biliyor musunuz? Burada, size satın almak için doğru siteyi sunuyoruz. Yalnızca resmi web sitesinde bu Enlast krem ​​satın gerekir. resmi web sitesini ziyaret etmek için, aşağıdaki başlığı bağlantısını tıklayın. Sen Enlast resmi web sitesine doğrudan gidecek. Seçim ve en iyi ürünü almak için şimdi bu hakkı satın alın.