Czy glukomannan tabletek suplementów skuteczny do utraty wagi?

Czy glukomannan tabletek suplementów skuteczny do utraty wagi? Aby poznać skuteczność, powinniśmy wiedzieć więcej o glukomannan.

Glukomannan jest cukrem wykonana z korzenia rośliny konjac, który był używany od wieków w tradycyjnej kuchni japońskiej jako środek zagęszczający lub środek żelujący. To jest tak znany w Japonii, że nawet ma swój własny pseudonim, miotła jelit, co daje dobry pomysł, jak to działa. Za kilka kalorii, glukomannan tworzy poczucie sytości przez absorpcję wody i rozszerza się tworząc masywną błonnika w żołądku.

Czy to jest bezpieczne?

Najczęstsze skargi podejmowania glukomannanu jako dodatek w kilku badaniach było przemijające wzdęcia i gazy. Naukowcy czuć może to być spowodowane nagłym wprowadzeniem błonnika w diecie low-włókien. Większość z nich nie zostały odwieść od tej łagodnej niedogodności i w ciągu kilku tygodni, te efekty uboczne ustąpiły. Poza tym, glukomannan pojawia się bezpieczny.

Jak to działa?

Glukomannan może działać w żołądku i jelitach, wchłaniając wodę tworząc objętościowy włókna, które traktuje zaparcia. Może on również spowolnienie wchłaniania cukru i cholesterolu z jelit, co pomaga kontrolować poziom cukru we cukrzycy i obniżają poziom cholesterolu.

Czy to naprawdę działa?

Studiowanie mechanizmów jest zawsze ciekawe, ale to, co naprawdę chcemy wiedzieć, czy to rzeczy prowadzi do rzeczywistych funtów giną. Na szczęście mamy kilka randomizacją dotyczące glukomannan. Te rodzaje badań są złotym standardem eksperymentów naukowych na ludziach. W największym, 176 zdrowych osób z nadwagą zostali losowo przydzieleni do łykać albo uzupełnić glukomannan lub placebo (pigułka), podczas gdy na ograniczeniem kalorii w diecie. Trzy różne suplementy glukomannan zostały przetestowane, z różnym dawkach. Niektóre miały również inne włókna dodaje się do nich.

Dlaczego warto wziąć korzyści glukomannan

Chociaż badania wciąż ewoluuje i FDA nie wyrazi zgody na jakiekolwiek zdrowotnych produkt glukomannan lub utrata masy ciała, wstępne badania są obiecujące. W jednym z 2007 badań opublikowanych w British Journal of Nutrition, uczestnicy biorący glukomannan i łuski psyllium kombinacji dodatek stracił około 10 funtów w ciągu 16 tygodni, w porównaniu do 1,7 funtów utraconych w grupie placebo. Inne badanie wykazało, używając jedynie glukomannanu średnio 5,5 funtów utraconych przez osiem tygodni, bez dokonywania jakichkolwiek innych zmian diety lub stylu życia.

Gdzie mogę uzyskać więcej informacji?

można uzyskać informacje z oficjalnej strony internetowej, która daje pewne doświadczenie i wskazówki i zdjęcia obiektów Konjac korzenia i proszek glukomannanu. Czy próbowałeś te kluski lub podjąć suplementów glukomannan? Daj mi znać, jeśli lubisz makaron. Również wiedzieć, jak je przygotować lub jeśli pacjent miał żadnych sukcesów z postaci suplementów.

Co należy kupić?

Dobrze, że nie może być mylony o najlepszy suplement glukomannan, który działa skutecznie do utraty wagi. Zalecamy, aby wziąć Proto-Col SlimFizz. Ten Proto-Col SlimFizz daje więcej korzyści z naturalnych i bezpiecznych sposobów. Oczywiście, jest on dostępny tylko na oficjalnej stronie internetowej. Dlatego kliknij kolejność łączy tutaj, aby kontynuować do oficjalnych stron internetowych. Jest to właściwy czas, aby podjąć Proto-Col SlimFizz. To jest absolutnie dla Ciebie.  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>