Co je vagina utahování laser a je to bezpečné?

Jaký je vagina utažení laser? Je to laser bezpečně dostat? Tento přezkum odhalí používání pochvy utahování laseru.

Není žádným tajemstvím, mít dítě může natáhnout věci pod pás. Kromě toho, podle Khloe Kardashian, její sestry našly nonsurgical způsob, jak zpřísnit zálohovat.

Někteří dávají přednost dělat vagina utažení laser. Všechno, co udělat, je mluvit o tom vagíny laseru. Je to jako jejich projednání tam a zpět. Jak se o tomto laseru? To opravdu funguje pro vagina utahování? Je to laser bezpečné a účinné?

Jaký je vagina utažení laser?

Zní to šíleně, ale vagina laser, známý v lékařské komunitě jako laserové vaginální utahování, je věc. Ve skutečnosti existuje několik FDA-schválené léčby na trh pod jmény jako FemiLift a IntimaLase, které jsou navrženy tak, aby zpřísnění vaginální oblasti použití, jo, lasery.

Lasery stojí za to?

Laser je elegantní a drahé řezání / posouvání nástroje. Je to jemný nástroj. Tak je radiofrekvenční jehla (podobně jako laser, ale jinou vlnovou délkou). Takže je specializovaná plastická chirurgie nůžky nebo skalpel.

To je více ruka držení nástroje než nástroje sám.

To znamená, že (chirurg nejdůležitější) laser a radiofrekvenční (RF) jsou elegantní vylepšení a pomáhat dobrý chirurg být ještě lepší.

Co lze očekávat po zákroku

Femilift is a laser treatment that utilizes a controlled laser beam, applying concentrated thermal heating to the inner layers of vaginal tissue.

One of the main benefits of vaginal tightening with Femilift is the fact that there is no required downtime or recovery period after the procedure. Patients can return to work and daily life immediately. Sexual activity can be resumed in 72 hours. Patients can return to normal exercise within 24 hours.

With Femilift, patients avoid the inconvenience of traditional surgical procedures but are still able to enjoy all the benefits that come from restoring vaginal tissue.

Using Laser or cream

Pokud získání vagina-utahování krém je drahé, můžete také získat další způsoby. Vagina zpřísnění krém nebo gel je jedním z účinných způsobů. VTightGel jsou-přírodní vaginální utahování gel a cvičební programy, které mohou pomoci ženy zvrátit ztrátu elasticity od porodu, hormonální změny a stárnutí. Bude těsnější než kdy jindy přirozeně, bez chirurgického zákroku nebo drog.

Jak se dostat

Pro více informací o Tis produktů, můžete kliknout na odkaz na banner níže. To vás povede dostat jasné vysvětlení a detaily produktu. Kliknutím na odkaz banner níže a být připraveni na zpřísnění pochvy.